Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Magyar iskolák » Mi a véleményetek a budapesti...

Mi a véleményetek a budapesti Veres Pálné gimiről? Aki oda jár vagy járt:milyenek a tanárok, diákok, hány ponttal jutottatok be, tetszik-e nektek!

Figyelt kérdés

2017. okt. 21. 16:44
 1/8 anonim ***** válasza:
100%
Nem olyan nagy szám,mint amennyire felkapott lett az utóbbi években.Ott is vannak jó és rossz tanárok.pl.jár velem egy fiú matek korrept.-re,mert nagyon rossz a matek tanárja.Állîtólag a nyelvtanárokból is vegyes a felhozatal.Viszont min 75 pont kellett az éven,hogy behîvjanak szóbelire+szinte max.hozott pont.Ezzel a ponttal már komolyabb gimibe is be lehet kerülni.
2017. okt. 21. 18:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
Madách,Kölcsey szóba jöhet ennyi ponttal.Azok jobb gimik.
2017. okt. 21. 18:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
Haha, imádom bár még csak 9.es vagyok:) eddig csak leginkább nyelvtanárral volt dolgom hisz nyelvibe járok ők nagyon jók, az én matektanárom elég eh de abból is több van. Összeségében a tanárokról nem tudok véleményt alkotni de a suli hangulata épülete nagyon szerethető és a diákok is jó arcok😍
2017. nov. 27. 20:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim válasza:
Én hetedikes vagyok. Nagyon jók a programjaik (kampányhét 4ever😍) de nem érzem a vezetőséget elég szigorúnak. Akárhogy is már nagykorúak a végzősök, télen felöltözhetnének... a tanárok irtó jófejek, nem nehéz bekerülni, az osztály is jó, viszont én haladó németre jelentkeztem, ehelyett kezdőt kaptam, így már búcsúzhatok is a középfokútól.
2017. dec. 13. 20:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 A kérdező kommentje:
Koszi a valaszokat. Sajnos nem hivtak be szobelizni mert tuljelentkezes volt es ha 80 pontnal rosszabbat irtal kitunonek kellett lenned. Akkor mar behivtak volna de ez most sajna nem jott ossze. Na mindegy akkor is koszi a segitseget!❤❤
2018. máj. 2. 20:59
 6/8 anonim ***** válasza:
majd írd meg hova kerültél be:)
2018. júl. 20. 21:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 A kérdező kommentje:
rákóczi
2018. szept. 17. 19:39
 8/8 anonim ***** válasza:
Milyen szakra? Csak nem turisztikára? Akkor sajnállak. Jár oda egy ismerősöm(lány) az is most kezdte. Borzalom.
2018. szept. 20. 09:00
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!