Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Magyar iskolák » Kinek milyen tapasztalata van...

Kinek milyen tapasztalata van a Petrik Lajos vegyipari középiskoláról (14. kerület) és a Than Károly vegyipari szakjáról (2. vagy 3. kerület)? (Kérem csak olyan írjon aki odajár-járt vagy van valamilyen tapasztalata, hogy milyenek az iskolák. )

Figyelt kérdés

2017. okt. 22. 12:28
 1/2 anonim ***** válasza:
100%

Én a Petrikbe járok,nem bántam meg.(most vagyok 9-es)

Az osztályom jó,a tanárok is többségben,sok program van,csak a szükséges tárgyakat tanuljuk.

Szerintem mindenképpen megéri idejönni :)

2017. okt. 31. 22:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim válasza:
24%
Ne hallgass egy 9.esre. en is igy voltam amikor idejottem. 9.ben minden jo es szep, majd egy ket ev utan ra kellett jonnom hogy a tanarok nem ernek semmit az egesz rendszer es tanari kar ugy ahogy van egy nagy fos... tenyleg csak egy-ketto kivetel van... csak kovetelni tudnak de tanitani semmit.. bekepzeltek es csak a pofajuk nagy a harom diplomajukra aztan sehol semmi... aki szeretne megovni a gyerekkorat az messze keruli...
2017. nov. 17. 21:06
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!