Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Magyar iskolák » Szőlész-borász mérnök szak...

Szőlész-borász mérnök szak mennyire kíván teljes embert?

Figyelt kérdés

Úgy értem, hogy párhuzamosan végezhető más szak mellett? Vagy itt nincs idő másra?

Most közgázon vagyok egyébként, jól megy, jók a jegyeim, úgy érzem beleférne még valami (melót akkor redukálnám), és a borászat már régóta érdekel, most is pincészetnél dolgozom - csak marketingesként, és szeretnék többet tudni magáról a borról is :)


2017. okt. 22. 15:41
 1/1 anonim ***** válasza:
Hát figyu, a SZIE-n ugyanazt a kémiát és fizikát és mikrobiológiát tanulják, mint az élelmiszer és biomérnökök, szóval nem egy sétagalopp.Emellé még sok terepgyakorlat stb van. Levelezőn viszont sztem megoldható.
2017. okt. 29. 15:24
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!