Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Tanulási lehetőségek » Szőlész-borász mérnök? Mi a...

Szőlész-borász mérnök? Mi a véleményetek erről a számról?

Figyelt kérdés
Engem eléggé érdekel ez a szak, de úgyhallottam, hogy ha nincs szőlőnk, akkor teljesen felesleges. Ti mit gondoltok erről? Van olyan aki ide járt vagy itt végzett? Mi a célotok a későbbiekben? Mentek Msc-re? Sok a matek és kémia?
2015. júl. 14. 19:23
 1/2 Mojjo ***** válasza:

Neked mi lenne a célod vele? Szeretnél valami nagyobb borászatnál elhelyezkedni? (Kicsi termelőknek ugye nem nagyon szokott kelleni szőlész/borász, soktucat, vagy akár többszáz hektáron gazdálkodó nagytermelőkhöz igen.)

Miért pont ez a szakma? Mi vonz benne? (Tévedés ne essék, szerintem nagyon szép, csak kőkemény munka, és kőkemény dolog elhelyezkedni is vele)

2015. júl. 15. 12:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim válasza:
100%

Ez a ha nincs szőlőd nem tudsz elhelyezkedni vele duma hülyeség... Elég szerteágazó szak, ezáltal sok lehetőség is van benne szerintem. Nem csak mint borász vagy szőlész lehet vele elhelyezkedni mert a bormarketingen keresztül egy csomó mást is tanulhat itt az ember :D

Utóbbi időben meg kezd hiány is lenni belőlük

2017. febr. 2. 17:28
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!