Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Magyar iskolák » Mi a véleményetek a Szent...

Mi a véleményetek a Szent István Egyetem élelmiszermérnőki karáról?

Figyelt kérdés
Láttam hogy a ponthatár nem túlzottan magas, ehhez képest vannak tapasztalatok az egyetem oktatási színvonaláról, légköréről ?

2017. okt. 29. 17:27
 1/1 anonim ***** válasza:
100%

Szia.

Két éve ez még BCE élelmiszermérnöki kar volt,(csak ugyebár elcsatolták). Ezért lett ennyire alacsony a ponthatár. (398->302 de lehet rosszul emlekszem a számadatokra)

Az oktatás nem változott se a tanárok csak a név.

Általánosságban véve nem egy rossz szak szerintem. Tudást is add, de azért nem halsz bele az elvégzésébe. Meg ami nekem szimpi, hogy nem csak kémiát vagy csak biológiát tanulsz hanem sok sok tudományba nyerhetsz betekintést(fizika, mikrobiologia, kémia, gépészet, elektrotechnika, analitika stb)

2017. okt. 29. 18:40
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!