Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Magyar iskolák » Melyik budapesti gimit válasszam?

Melyik budapesti gimit válasszam?

Figyelt kérdés

Menekülőt keresek, arra az esetre ha elrontanám a központit.

Kitűnő tanuló, kifejezetten reálos vagyok, de még nincs kialakult elképzelésem arról, hogy mivel szeretnék foglalkozni.

Nagyon fontos, hogy jól megtanuljak angolul(cél a felsőfokú)!

Ha ajánlotok sulikat, akkor kérlek írjátok meg azt is, hogy miért! Köszi!



2017. okt. 29. 20:55
 1/4 anonim ***** válasza:
0%
Berzsenyi v. Karinthy
2017. okt. 29. 20:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim válasza:
100%
Én a Bornemisza Pétert ajánlom. Több szak van, reál és humán is, kéttannyelvű(1. nyelv angol, 2. választott, de ez lehet, hogy német). Nagyon sok barátom odajár és imádják. Ne riasszon vissza, hogy keresztény iskola, mert semmire nem köteleznek és nem mindenki keresztény. Az itt végzett diákok jó egyetemekre mennek. Ez viszont magániskola, tehát van féléves díj, ami megjegyzem jelképes, nagyon kevés. Remélem segítettem :)
2017. okt. 30. 06:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
100%
Szia! Nem tudom merrefele laksz, de érdemes a Jedliket is megnézned: 4 és 8 osztályos is van. Ha a 4 évfolyamos érdekel 4-féle tagozatból válogathatsz: természettudományos-matek, nyelvi (angol/német+francia), normál-infó, tesi. Ez azt jelenti, ezekből a tárgyakból magasabb óraszámban tanultok. A honlapon megnézheted az órák darabszámát. (www.jedlik.hu) Érdemes nyilt napjainkra is eljönni, volt már októberben, de lesz nov-dec-ben is. A tanárok jófejek, a hangulat tökéletes és sok program vár! Várunk!:)
2017. okt. 30. 18:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:

Mentőnek az előzők egész jók, a Berzsenyit vagy a Karinthyt inkább előrébb jelöld meg, azok erősebb sulik.

Teleki Blanka Gimnáziumot nézd még meg pl.

2017. okt. 30. 20:39
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!