Iskolaváltás?

Figyelt kérdés
Sziasztok! Tanàcstalan vagyok...🤤 Diósdon élek, az érdi vmg gimnàziumàba jàrok. Erős gimnàzium, főleg a diósdi àltalanos suli utàn, de nem ezzel van baj..az emberekkel. Tudom, őket később se én fogom negvàlogatni. De tényleg nagyon sok "hülye " van ott... Nem az én helyem... Nem kezdtem jól a sulit, de azt a lustasàgomnak köszönhetem. Eleve nem angol tagozatra jelentkeztem és ezzel el is rontottam eleve... Én votlam a hülye, szüleim megmondtàk, hogy angolra kellett volna mennem. Ők mindig ellàttak tanàccsal, én voltam a hülye. Àltalàban a középpontban vagyok, sok emberrel kijövök, főleg a lànyokkal, de az osztàlyok katasztrófa, és nem lóghatok mindig màs emberek nyakàn a többi osztàlyban ha màr az enyémet nem bírom.. nagyon jó fej az ofőnk, a legjobb, màsok szerint is, de az osztàlyból,33 emberből csak 5öt kedvelek igazàn.. érdemes lenne iskolàt vàltani vagy csak most összegyűltek bennem az indulatok és lefogok nyugodni? (Összevesztem egy lànnyal, akivel idén tavasz végén ismerkedtünk meg, màr majdnem túlnment baràtsàgon a dolog, de elcsesztem. Most időt kért, a legjobbkor.. amikor szükségem lenne rá) gondokoztam a József Attilàn, az is nagyon erős, jó suliban hallottam, vannak ismerőseim ott, eszembe jutott a Kürt alapítvànyi suli ott az angol tanítàst nyomatjàk jól,franciàt tovàbb tudnàn tanulni az angol mellett ràadàsul..(csak az fizetős nem? Mégis mennyi?) Gondokoztam az Arany Jànoson, az Szàzhalombattàn van és nem Pesten, odajàr ötévesre a tesóm is.

2017. nov. 4. 16:33
 1/2 anonim ***** válasza:
100%
Semmi értelme iskolát váltani a fentiek miatt. Öt embert máris igazán kedvelsz. Más sose jut el idáig. Legfeljebb osztályváltáson gondolkodj, hogy angolos lehess, de azt se kell erőltetni, jól ellehetsz a jelenlegi osztályodban is, ha csak az a bajod, hogy hülyék a többiek, és igaziból nem is akarnál angolos lenni.
2017. nov. 5. 21:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:
Nem azért akarok angolos lenni, mert hülyék a tobbiek. Azért akarok angolos lenni legalábbis komolyabban tanulni, mert a nyelveket szeretem, azon kívül nem nagyon szeretem az iskolát.. de ami angol tanítás a mi csoportunkban folyik... Nem valami jó. Másfelől meg igen a hülyék. Nem fogok változni miattuk és ők se miattam. Nem illik össze a többiekkel nincs mit tenni. Csak ez van. Persze a József attilában is lehetnek hülyék, de egyszerűen annyi jót hallottam arról a suliról, olyan embereket láttam akik odajarnak. A vmgbe meg teljesen más réteg jár ..nem az én zsánereim az biztos. Teljesen igazad van, hogy nem érné meg egyfelől elmenni emiatt. 15 perc helyett igazgatók 45ot vagy többet, ha odamennék. Lehetne a bérletek 600 forint helyett 3000. De nem érné meg? Persze, nem tudhatom kik vannak ott, de azért csak elmennek előtte oda.. de ha azt mondjátok azt is teljesen felesleges hát jo
2017. nov. 5. 21:34

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!