Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Tanulási lehetőségek » Az Eötvös suliba járok Sopronb...

Az Eötvös suliba járok Sopronba, most vegeztem 9. et a szakgimiben, de többet szeretnék?

Figyelt kérdés
Az igazgató felvetette, hogy az Orsolyába Sopronba, mivel orvos szeretnèk lenni es ehhez emelt biosz, fizikat tenni ezert monta h oda átmehetnèk mert jobban tanítanak. Lehetne ezt? Es mikor kéne különbözetit tenni?mèg 10. elött? Mert elöröl nem akarom kezdeni. Egyèbkènt a 9.es átlagom a szakgimibe ,4,15 mert nem vettem valami komolyan ahogy az altalanost se ezert ott 8.as átlagom 3,6 ,de tudom hogy meg tudom tenni hogy tanulok ezert vállalom ezt az orvosit.

2017. júl. 12. 16:08
 1/2 anonim ***** válasza:

Lehetne, egyeztess az orsolyás igazgatósággal, lehetőleg minél hamarabb, ők mondják meg azt is, mi ilyenkor a teendő (évfolyamismétlés/különbözeti...). Mondjuk szerintem csak az évfolyamismétlés áll fenn, mivel szakgimnáziumban nem tanultál több tantárgyat sem, amelyeket gimnáziumban tanultál volna, de ez csak az én meglátásom, kérdezz rá mindenképp és minél hamarabb!

Egyébként (ha jobban szereted/megy) fizika helyett kémiát is választhatsz. És a modern természettudományos labor miatt (valamint mert az ország egyik legjobb biológia-kémia-tanárnője ott van, és egyik fakton tutira megkapnád) szerintem a Berzsenyi jobb választás lenne. Mindenesetre, bármelyik gimnáziumból fel tudsz készülni orvosira, a szorgalmadon múlik a legnagyobb része. :)

2017. júl. 16. 17:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:
Köszönöm a segítséget, ma beszélek az igazgatóval.
2017. júl. 17. 06:51

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!