Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Tanulási lehetőségek » Tudnátok ajánlani Budapesti...

Tudnátok ajánlani Budapesti irodai asszisztenst képző iskolákat véleményel együtt?

Figyelt kérdés
2016 szeptemberètől szeretnèk okj tanfolyamra járni, irodai asszisztens kèpzèsre. Nem vagyok jártas annyira Pesten, nincs aki segitene nekem ès nem ismerem az iskolákat. 19 èves vagyok olyan kèpzèst keresek ami államilag támogatott

2015. dec. 9. 00:08
 1/7 anonim ***** válasza:

na ne b. ssz , irodai asszisztens, aztaaa

szerintem jobban jársz,ha egyetemre mész, mert ha nem vagy elsőre is kívánatos dekoratív nő az adott főnök számára esélyed sem lesz egyetlen állásra sem ezzel a sz. rral.

2015. dec. 9. 01:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
Nem tudok egyetemre menni nincs elèg pontom (idèn èrettsègiztem) ès nincs meg hozzá a családi hátterem stb.. Ha szerinted ennyire szar ez a szakma akkor esetleg tudnál ajánlani
2015. dec. 9. 10:22
 3/7 A kérdező kommentje:
*valami hasznosat?
2015. dec. 9. 10:28
 4/7 anonim ***** válasza:

Az a baj tudod, hogy most már a legtöbb diplomás vagy gyakornok is ilyen asszisztensi pozíciókban kezdi a pályafutását

nézd meg a tantárgyi tematikát, járj alaposan utána (ne itt), hogy mennyi eséllyel indulnál egy cégnél, akár hívj fel olyan intézményeket, ahol az ilyen képzéseket meghirdetik vagy tényleg valami szakértővel beszélj a továbbtanulásoddal illetően. Nekem két okj-m van az egyik az kuka vendéglátásban kéne vele dolgoznom, de nekem olyan kevés fizetésért nem éri meg 10 évvel előbb megdögleni + ünnepeket melóhelyen tölteni, külföldben meg ilyenben nem gondolkodom. A másiknak meg alapjáraton diploma nélkül nem veszem hasznát. Szóval elbaltáztam, saját hibámból tanulva mindig mindenkinek azt tanácsolom olyan dolgot tanuljon ami érdekli és keresett szakma is, nem azért mert hangzatos elnevezésű vagy mert az xy azt mondta mennyire király, hanem, mert alaposan körüljárta az adott szakmával kapcsolatos dolgokat és szilárd meggyőződésen alapul az elképzelése, hogy ezzel sikeresen talál majd állást és könnyedén, nem fogja évekig a munkaügyit járni meg az állásokat böngészni, mert mindenhol azt mondják, hogy ez kevés.

2015. dec. 9. 18:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:
Rendben, köszönöm
2015. dec. 9. 21:25
 6/7 anonim ***** válasza:

Ha még aktuális

[link]

2015. dec. 15. 14:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:
Igen, köszönöm
2015. dec. 17. 00:42

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!