Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Magyar iskolák » Melyik gimibe vennének fel?...

Melyik gimibe vennének fel? TÁG, Kossuth vagy Fazekas? (Debrecen)

Figyelt kérdés
4,5 az átlagom, és a matek-fizika érdekel. Matekból 5ös vagyok fizikából 4,5. Szerintetek melyik sulinál lenne esélyem? A Fazekasról és a Kossuthról azt mondták hogy oda csak kitűnőket vesznek fel, és mivel én nem vagyok kitűnő, ezért most nem tudom biztosra hogy hova jelentkezzek. Szerintetek? És melyik suliba lenne érdemesebb? Előre is köszönöm :)

2017. nov. 5. 18:21
 1/4 anonim ***** válasza:
A Fazekasba a legnehezebb bejutni ezek közül, de az tény, hogy magasan az a legjobb.
2017. nov. 5. 18:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
Akkor nincs esélyem?
2017. nov. 5. 18:31
 3/4 anonim ***** válasza:

Egy jó felvételivel simán ellensúlyozhatod a hozott jegyeidet. Nézd meg az iskola honlapján a felvételi pontok számítását.

Szerintem azt írd az első helyre, amit legjobban szeretnél. Ha nem sikerül, úgyis automatikusan továbblép a rendszer az általad megjelölt következő sulira.

2017. nov. 6. 09:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim válasza:
A Fazekas az nagyon kemény, de mwg lehet próbálni mert ha jó a felvételis és a szóbelid akkor simán felvesznek. A TÁG az nagyon jo suli oda is szerintem tuzi felvenenek, enis oda jarok😍😀😀
2017. nov. 14. 08:08
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!