Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Magyar iskolák » Debreceni Egyetem népegészségü...

Debreceni Egyetem népegészségügyi karára (népegészségügyi ellenőr) lennék kíváncsi! Mik a kötelező tárgyak? Mennyire érdekes, és mennyire nehéz szerintetek?

Figyelt kérdés

Jelenleg gazdaságot tanulok és nagyon úgy érzem hogy ideje váltani mert nagyjából mindent utálok a sulimban amit tanulni kell.

Ahogy utánanéztem nagyon megtetszett. Természetesen olyan is írhat aki nem debrecenben hanem máshol tanulja, de a debreceni légkörre is kíváncsi lennék. Szóval mik a kötelező tárgyak? és mennyire teljesíthetőek? Azt tudom hogy szaknyelv csak angolul van, viszont van lehetőség másik nyelv tanulására is? Illetve ami még fontos lenne, hogy egy nap illetve héten hány órát töltötök az egyetemen? Mert mindenképpen dolgozni is szeretnék.

Privátban is írhattok, ha valaki ezt tanulja. Nagyon köszönöm :)


2017. nov. 6. 07:18
 1/1 anonim ***** válasza:
Szia:)Én pont oda járok és ha javasolhatom, inkább ne gyere ide.Magával az oktatással nincs baj, az nagyon jó, tanulással teljesíthető, az oktatók többsége korrekt, de a körítés kritikán aluli.A to munkája egy nagy nulla. Soha nem kapjuk meg az órarendet időben, így még az órákat is nehéz megtervezni, gondolok itt a szabadon és kötelezően választható tárgyakra, illetve a tesi kurzusra. A munka mellette nehéz, mert nem elég vizsgaidőszakban tanulni, valamint az órák úgy vannak kitalálva, hogy véletlenül se lehessen rendes műszakot bevállalni, maximum részmunkaidős rugalmas időbeosztásos munkát. A szakmai gyakorlat is pocsékul van megoldva...Mivel most jelentkezel, téged már ez nem érint, mert a mostani első éveseknek is már megoldották, de a kötelezően választható tárgyak is bosszúságot okoznak a felsőbb éveseknek. Alig hirdetnek meg néhány tárgyat és azokra is alig lehet bejutni, mert 20-40 fő juthat csak be...ha nem vagy elég gyors, vagy kidob a neptun, simán megeshet, hogy maradsz még egy kicsit, mert nem sikerül a köt.vál. krediteket teljesíteni, pedig csak 18 kellene. Szóval, én Debrecent nem javaslom. Hiába szeretem a szakot, én már nagyon bánom, hogy ide jöttem, illetve nem léptem le még elsőben.
2018. febr. 8. 14:50
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!