Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Magyar iskolák » Igaz az, hogy a Harry Potter...

Igaz az, hogy a Harry Potter könyvek kötelező olvasmányok a diákok számára?

Figyelt kérdés

2017. okt. 29. 11:47
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
90%
A lányomnak ötödik osztályban a HP és a bölcsek köve volt a négy kötelező olvasmány egyike. (Budapest 8 osztályos gimi)
2017. okt. 29. 11:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
100%
Van, ahol kötelező olvasmány, de nem általános.
2017. okt. 29. 11:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
84%
Én nem rég érettségin hivatkoztam az egyikre és a tanárom nagyon lehordott miatta - sznob pcsa. :'D
2017. okt. 29. 12:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
61%
Nem igaz -
2017. okt. 29. 21:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
Nálunk is az volt 8.-ban
2017. okt. 30. 11:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
16%
Dehogy kötelezőek! Ahol meg igen, ott nagy gond lehet.
2017. okt. 30. 19:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 A kérdező kommentje:
Mit "esznek" ezeken a könyveken és filmeken ? Megkísereltem az egyik filmet végignézni, de képtelen voltam, egy zagyvaság az egész.
2017. nov. 1. 02:57
 8/11 anonim ***** válasza:
87%

mintha sok "klasszikus" kötelező nem lenne amúgy zagyvaság...

Amúgy ez sem az, és szerintem tök jó, hogy általánosban kötelezővé tették, nagyon sok gyerekkel, ahogy anno velem is ez szerettette meg az olvasást. NEm azt mondom, hogy nincs nála jobb, mert van sok jobb fantasy, de attól még egy jó kis történet, mondanivalóval és szerethető karakterekkel, a jelentősége pedig megkérdőjelezhetetlen. Lehet szeretni vagy nem szeretni, de attól függetlenül aki ezt nem veszi észre az szűk látókörű

2017. nov. 3. 23:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim válasza:
Igen, van par iskola ahol kotelezo, nalunk is az volt az elso resze, de en addigra mar mind a hetet elolvastam. Kb az osztalyom 3/4e megszerette a Harry Pottert, es vagy a el is olvasta a tobbit is. Meg olyanok is akik egyebkent fujjogtak amikor mondta a tanar hogy ez lesz a kotelezo
2017. nov. 11. 09:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
a film és a könyv ég és föld.. Ne a filmből indulj ki.
2017. nov. 27. 09:38
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!