Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Magyar iskolák » Lenne esélyem a török ignác...

Kircsi5004 kérdése:

Lenne esélyem a török ignác gimnáziumba ilyen átlaggal? Matek 4 5 irodalom5 5 biologia 4 5 kemia 4 5 nemet 5 5 fizika 5 5 matek 4 5 földrajz5 5 nyeltvan 4 3

Figyelt kérdés
2017. nov. 7. 20:11
 1/4 A kérdező kommentje:
És még az érdekelne h milyenek a tanárok a tanuláat bírnám és osztály közzösség és milyen felvételit kellene irnom kösz h elolvastad
2017. nov. 7. 20:14
 2/4 A kérdező kommentje:
Bocsi a helyesírásért
2017. nov. 7. 21:03
 3/4 anonim válasza:
Persze, simán. Nem olyan jó már a törökben sem a színvonal mint ahogy azt gondolná az ember, nem kell kitűnő legyél. Hogy milyen felvételit kéne írnod azt nem tudom, anno 5 évvel ezelőtt én 80valamennyi ponttal jutottam be, de akkor elég nagy túljelentkezés volt. A tanárok vegyesek, van egy-kettő akinél elég könnyen megutálhatod az adott tárgyat, viszont ha szerencséd van kifoghatod a nagyon jókat, velük élmény lesz tanulni :D az hogy hogy bírnád, hát nem tudom...én nem igazán szakadtam meg a tanulásban. Órán figyelsz és nem lesz gond :) Osztályközösség az meg részben rajtatok, részben az osztályfőnökön múlik. A miénk pont egy nem túl összetartó osztály lett sajnos, megy a klikkesedés, viszont ahogy mondtam ez rajtatok is múlik. Ha van még kérdésed írj üzenetet és szívesen válaszolok :)
2017. dec. 24. 17:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
Köszi és most milyen felvételit kéne írnom?
2017. dec. 31. 16:01

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!