Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Magyar iskolák » Iskolai menőgyerekek, miért...

Iskolai menőgyerekek, miért csináljátok?

Figyelt kérdés

Mi értelme a következőknek:

-rongálni (WC, bútorok, stb)

-gúnyolódni (ha valaki tanulna, ha valaki sikeresebb nálatok)

-nem tanulni (nem olyan nehéz az anyag, és mégis annyian bukdácsolnak, pedig za Ő érdekük is lenne..)

-zavarni (órát, másokat... ha nem érdekel, ne figyelj, ennyi... hagyd azt, akit érdekelne az anyag!)

A kérdések Középsulira vonatkoznak!



2017. nov. 9. 12:15
 1/7 anonim ***** válasza:
100%
Anyuci nem szeret és folyton bánt, de mivel fejletlen és gyerekes vagyok, így lázadok
2017. nov. 9. 13:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
86%

Elvalt szulok gyereke vagyok, nem igazan torodtek velem, nem neveltek . Maradtak a baratok, akikkel ez buli volt, meno volt masnak lenni, mint a tobbiek, nem tanulni, gunyolodni, hangoskodni.

De ez mar regen volt, vissza gondolva biztos nem ilyen lennek , ha visszamehetnek az idoben , gaz viselkedes.


Azota megtanultam magamtol mi a helyes, es mi nem.

2017. nov. 9. 13:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:

Kevés az aki megtanulja, plusz neked kvázi "okod" is volt rá...


De a 80-90 %-nak nincs, csak ilyenek...

2017. nov. 9. 13:29
 4/7 anonim ***** válasza:
100%
Ez menőség kérdező ? Komolyan gondolod ? Ez nem menőség ez egyenes ut manapság az újrabukáshoz vagy bukáshoz amivel csak azt éri el hogy az iskola 16 éves kortol kirakhatja eltanácsolhatja mivel nem tanköteles koru .
2017. nov. 9. 21:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:

Rongálás: kontroll és hatalom gyakorlása, erőfitogtatás, agresszív indulatok levezetése

Gúnyolódás: agresszív indulatok levezetése, hatalmi státusz elérése, mások alárendelése, kontroll érzése, népszerűség elérése azok körében akik szerint ez vicces

Nem tanulás: nulla motiváció, nulla ambíció, rossz családi háttér ahonnan semmilyen támogatást nem kap vagy jó példát nem lát, lazaság kimutatása ("én tanulás nélkül is sikeres leszek, majd feltalálom magam"), idő és energia más dolgokba invesztálása (pl. bulizás)

Zavarás: kontroll gyakorlása akár még a tanárok felett is, osztály szórakoztatása, elégtelen önszabályozási képesség, nulla önkontroll, impulzitivás problémák, magatartás problémák, ADHD

2017. nov. 9. 21:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim válasza:
Én nem ebbe a kategóriába tartozok (hál istennek) de vannak ilyen barátaim és azt kell hogy mondjam sajnos ezt tartják viccesnek,ha valaki ezt csinálja arra az ostobábbak felnéznek
2017. nov. 10. 09:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:

DE úgy őszintén... hová tartanak a fiatalok?

MEg én nem hiszem el ,hogy otthonról ennyi baromságot visz magával az ember..

2017. nov. 10. 09:46

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!