Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Magyar iskolák » Miért a nagyszájú osztálytársa...

Miért a nagyszájú osztálytársaimért vannak oda a tanárok?

Figyelt kérdés
Ez a második évem a gimnáziumban. Az elsőt még szerettem, de egyre jobban idegesít az egész, főleg a tanárok. Van pár nagyszájú, bunkó gyerek az osztályban és a tanárok egyszerűen odavannak értük. Látványosan kivételeznek velük (pl.ha ők kérik akkor újraírhatnak dogákat, nem kell tesizniük ha nem akarnak és felelésekre is jobb jegyet kapnak pedig nem mondanak többet csak jobban előadják magukat). Nem mindegyikkel bánnak így de a többséggel igen, poénkodnak órákon is egymással és a tanárokkal még a legszigorúbb tanárunk is viccelődik velük. És ezt nem csak beképzelem,többen vagyunk ezt észrevették. A csendesebbeket levegőnek nézik, aki szót fogadnak és tanulnak rendesen még néha a tanárok stréberezik le. Vannak kivételek mindegyik oldalról, nem olyan nagyon vészes a helyzet de általában tényleg a nagyszájú embereket szeretik jobban és nem értrm hogy miért de nagyon idegesít. Nálatok is ez megy?

2017. nov. 11. 11:30
 1/4 anonim ***** válasza:
Mert ők az izgalmasak. Lehet hogy nagyon tufák de miattuk van pezsgés.
2017. nov. 11. 13:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:

Azt értem, de idáig ahhoz voltam szokva hogy ők az iskolán kívüli életben vagy szünetekben a világ közepe. Tanulásnál nem az szokott számítani hogy ki mennyire jófej.

Az pedig nem igazán érdekel mennyire izgalmasak, akkor is igazságtalan kivételezni velük emiatt...

2017. nov. 11. 17:59
 3/4 anonim ***** válasza:
75%
Szokj hozzá, ma már a valós teljesítményt ki tudod váltani azzal a ha "jól el tudod adni magad". Legyen ez az iskola vagy a munkahely vagy akármi
2017. nov. 11. 19:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
100%
Lehet már késő de valakinek biztos jó lesz, Nos én is nagyszájú vagyok bevallom. Viszont én az osztályert is kiállok és meg merem mondani a véleményem bármelyik tanárnak. Sokszor volt / van nálunk kivételezes és akkor is kifejtem a véleményem, de ezért mondjuk egy felelésnel soha nem kaptam jobb jegyet. Te is nyisd ki a szád és mérd elmondani a véleményed. Engem tanít az igazgató is ha kell neki is elmondom, pedig majdnem mindenki fél tőle
2018. febr. 27. 19:45
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!