Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Ti szeretitek a mindenkivel...

Ti szeretitek a mindenkivel pofázó, nagyszájú embertípust?

Figyelt kérdés

Tehát az a tipikus típus, akinek nagy hangja és nagy arca van, és mindenkivel beszélget, akit csak meglát, és gyakorlatilag bármiről.


Én egy ideig bírtam ezeket az embereket, mert ugyebár népszerűek és a tömegből kitűnő személyek voltak - vagy csak annak tűntek.


De rájöttem, hogy ezekkel az emberekkel valami nagyon nincs rendben.

Először is kibeszélnek a hátad mögött, pletykálnak rólad, másodszor pedig idegesítő, hogy be nem áll a szájuk, és észre sem veszik, ha nem vagy rájuk kíváncsi.


És valami hihetetlenül magabiztosak, annyira, amennyire már nem egészséges magabiztosnak lenni, mert ha tévednek, akkor sem fogják fel és vallják be, hogy tévedtek.


2017. júl. 4. 14:31
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
70%
csak a rebancok szeretik, akik aztán elvált középkorúként fognak panaszkodni
2017. júl. 4. 14:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:
100%
Én szeretem. Ütni.
2017. júl. 4. 14:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 anonim ***** válasza:

"Én egy ideig bírtam ezeket az embereket, mert ugyebár népszerűek és a tömegből kitűnő személyek voltak - vagy csak annak tűntek.


De rájöttem, hogy ezekkel az emberekkel valami nagyon nincs rendben.

Először is kibeszélnek a hátad mögött, pletykálnak rólad, másodszor pedig idegesítő, hogy be nem áll a szájuk, és észre sem veszik, ha nem vagy rájuk kíváncsi."


Egy ideig bírtad? Nem tudom miről beszélsz, én az ilyet már amikor először megfigyeltem akkor már 1 perc után egy csákánnyal akartam fejbe verni.


Nekem olyan kollégám is volt aki állandóan pofázott és állandóan ordibált, ez egy betegség szerintem, és az ember idegrendszerét károsítja, az egészséges emberét, és elgondolkodtam rajta ez ilyeneknek nem ez a célja e valójában.


lehet ezek az emberek mazochisták, és arra játszanak hogy normális ember odaverjen.

2017. júl. 4. 14:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 A kérdező kommentje:

Igen, én még csak 1 éve dolgozom, és most látom igazán ezeket a dolgokat.


Azért is bírtam őket, mert láttam hogy ők nagy népszerűségnek is figyelemnek örvendenek, én pedig nem, és én is ilyen akartam lenni.

2017. júl. 4. 14:54
 5/14 anonim ***** válasza:

Ezek az emberek népszerűek?


Annyira nem hinném, mást is zavar.


Akiről én beszéltem azt utálta mindenki, és sok ember kerülte.


Én tényleg nem tudom az ilyenek hol népszerűek???!!

2017. júl. 4. 14:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 anonim ***** válasza:
Nem, mert ezek többsége egy nagyképű p*raszt.
2017. júl. 4. 15:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 A kérdező kommentje:

Én másképpen tapasztalom. Nem igazán látom, hogy kerülnék ezeket az embereket.


Ahogy még írtam, népszerűnek tűnnek.


Hiszen ha megnézitek mindenkivel beszélnek, és általában más is odamegy beszélgetni velük, és náluk van a döntő szó.


De amúgy tényleg utálja őket mindenki, ahogy visszahallom, de mégis beszélgetnek velük és "népszerűek" - ilyenek az emberek sajnos.

2017. júl. 4. 15:04
 8/14 anonim ***** válasza:

Most szerintem te meg én két különböző emberről beszélünk, akkor sajnálom.


Én akikkel problémám van ezek:

1. túl sokat beszél, fárasztó,

2. ordibál

3. ordibálva kötekedik.


Na ezeket nem csípem.


Aki simán beszélget mindenkivel azzal nincs gond.

2017. júl. 4. 15:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 A kérdező kommentje:
Igen, másról beszélünk, de az általad felvázolt típusnak megvan a pontos megnevezése, amit nem írhatok le, mert úgyis törölnék a válaszomat.
2017. júl. 4. 15:32
 10/14 anonim ***** válasza:

Nem. Őket senki sem szereti. Csak elviseljük őket, mert hát mi más tudnánk tenni?

Utálom az ilyen másokat elnyomó, saját igazukat másokra is ráerőltető embereket. Nem is értem, hogy gondolják ezt. Azt hiszik, ha hangosabban beszélnek, kiabálnak, mint a többiek, akkor már nekik van igazuk? Az erőszakos kommunikáció semmire nem megoldás.

Képmutatók és napraforgók. Ezért örvendenek nagy népszerűségnek.

2017. júl. 4. 16:23
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!