Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Magyar iskolák » Mi a külömbség az Ágazati...

Mi a külömbség az Ágazati szakmai érettségi vizsga és Közismereti vizsga között?

Figyelt kérdés

Emelt infó érettségit szeretnék tenni (közép már megvan),

Néztem az ágazatit és a közismeretit de teljesen más világ és most azt nem tudom eldöntetni hogy milyet kell nekem tenni?

amit tettem közepet az egyezik a közismereti menüpontban meghirdetett emelt program listával(csak még van hozzá egy programozás) ugyhogy szeritem közismeretit kell de nem tudom ezt most biztosra eldönteni... kérdeztem suliban az érettségis nőt de se kép se hang nála ..,eszement hülye volt nem tudta megmondani(érdekes miért kapja a fizuját....)



2017. nov. 12. 11:47
 1/6 anonim ***** válasza:
Ágazati érettségi az infó szakgimiseknek van, neked a közismereti "office" érettségi kell.
2017. nov. 12. 13:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Ha nem tudod, mi a külöNbség, akkor neked közismeretit kell tenned.
2017. nov. 12. 16:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
#2 Az N és M szomszédos billentyűk és alakra hasonlítanak, ilyenekért fölösleges beszólni.
2017. nov. 12. 21:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:

Ágazatit azok tesznek, akik a bkszc-s szakgimikben tanulnak. Papíron az lenne, hogy évekig tanulják megfelelő óraszámban az olyan tárgyakat, mint packet tracer, sql, css stb., de jelenleg ezt még nem nagyon tudták az iskolák kivitelezni, sokan szívnak miatta. Amennyiben nem szakgimibe jársz infószakon, úgy nem kötelező ágazatit tenned, közismeretire jelentkezz.

Tudtommal jelenleg az egyetemek nem követelik meg az ágazatit, tőlünk is sokan csináltak közismeretit a könnyebbsége miatt.

2017. nov. 12. 21:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:

De a kéttanos szakgimnáziumokban

milyen nyelven van az ágazati ?

2019. jún. 30. 18:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
Vagy lehet választani ?
2019. jún. 30. 18:52
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!