Rossz a Medgyessy?

Figyelt kérdés

4 évfolyamos idegen nyelvi német osztályba szeretnék jelentkezni, de sok helyen azt láttam, hogy szabadidő központ és, hogy nem éri meg oda menni, mert könnyű.

Ti mit gondoltok erről?



2017. nov. 12. 22:45
 1/4 anonim ***** válasza:

Az egyik barátnőm oda jár és imádja :)

Nem mondanám rossznak,közepes szintű.

Nyilván nem olyan mit egy Fazekas vagy Tórh Árpád.

Van német testvér iskolájuk ahova ki lehet menni asszem egy hétre,és akkor is gyakorolhatod a nyelvet.

Voltál nyílt napon?Ott sok mindent elmondtak.

2017. nov. 14. 15:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Nagyon jó a megközelíthetősége, ott áll meg a 2-es villamos.
2017. nov. 15. 22:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
53%

Villamos a Tóciban?Ne máár

A Medgyessy régen jobb volt, már nem annyira, sok gyenge tanulót felvesznek sajnos, és jól hallottad, "szabadidőközpont"... De a nyelvi tagozaton aránylag okos diákok vannak. Arról nem is beszélve, ha német tagozatra akarsz menni, sok esélyed van, mert sokkal kevesebben tanulnak németet így könnyebben be lehet kerülni.

De felhívom a figyelmedet, hogy ősszel indul a két tannyelvű német oktatás a Csokonaiban. Németül kell pár tantárgyat tanulni később, felsőfokú nyelvvizsga garantált! Csak a Csokonaiban lesz német kéttan, más gimiben nincs.

Ez erősebb iskola a Medgyessynél, és nagyon jó tanárok vannak.

2017. nov. 20. 11:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
68%

előző: tévedés, az Adyban is van kéttan német :)

És ha könnyű akkor mivan, az nem azt jelenti hogy rossz is!? Ha tanulsz akkor mindenhol ugyanazt éred el:) megyós vagyok és az életbe nem bántam meg hogy oda mentem, elmehetsz a csokonaiba ha oda valónak érzed magad de véleményem szerint az egyik legrosszabb közösségű iskola, több osztálytársam is van onnan:) a megyóról csak jót tudnék neked mondani, Németországban van testvér iskolánk, és ha tagozatra mész, nagyon jó német tanárokat fogsz kapni ( én általános tagozaton vagyok és olyan német tanárt kaptunk akinek általában német tagozatos osztályai vannak, többen tettek már nála 10.-ben EMELT szintet) :) az pedig hogy szabadidőközpont, csak azért mert rettentően jo és családias közösség vagyunk akik jol érzik magukat amikg bent vagyunka suliban!!!:)

2017. dec. 9. 10:19
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!