Nyiregyi Kölcseysek?

Figyelt kérdés
8-os vagyok és a Kölcseybe szeretnék menni tovább tanulni.Németet tanulok, 5-os is vagyok de nem érzem úgy h szóbelin jól tudnák teljesíteni mivel folyamatosan beszélni nem nagyon tudok.Kezdő németet gáz lenne megjelölnöm kezdő angollal mellette? Ismertek olyat aki németet tanult ált.iskolában és mégis kezdő németre ment?

2017. nov. 14. 15:23
 1/3 anonim ***** válasza:

kölcseysek*

tudnék*


De szerintem előbb a magyar nyelv rejtelmeivel kellene foglalkoznod.

2017. nov. 21. 01:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Igen, van olyan aki kezdő németen van és kezdő angolból, de már tanult németet.
2017. nov. 24. 21:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:

Én kolcseys vagyok. Szerintem nem gáz, az én osztalyomban mondjuk olyan angolosok vannak, akik bár már tanultak, de most mégis a kezdő csoportba kerultek. Azért megprobalkozhatnal a haladó tagozattal is, mert annyira nem nehéz, és lehet annyit gyakorolni, hogy viszonylag menjen a beszéd. Meg még talán a témák is meg vannak adva. Én tavaly voltam a kolcseyben német szóbelin, és meg lehet csinálni. Hajrá!

Remélem, segítettem.

2018. jan. 6. 09:28
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!