Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Magyar iskolák » Bethlen Gábor Gimi Felvételi?

Bethlen Gábor Gimi Felvételi?

Figyelt kérdés

Sziasztok! :)

Idén felvételizem, és nagyon parázok.

Első helyen a Budapesti Bethlen Gábor gimit szeretném megjelölni.

Itthon megírtam a tavalyi felvételiket, a nyelvtan 43 pontos lett, a matek pedig 30. Hetedikes évvégi átlagom 4,8, és az idei félévim úgy néz ki, hogy négyes lesz. Szerintetek felvesznek? :S



2017. nov. 16. 19:37
 1/3 anonim ***** válasza:

Ha a 11. kerületi Bethlen Gábor Általános Iskola és Gimnáziumra gondolsz akkor oda nem kell a hetedikes átlag meg a nyolcadikos sem, mert az egy hatévfolyamos gimnázium. Tehát most nyolcadikosként nem fognak ott felvételiztetni Téged.

Remélem másik Bethlen gimire gondoltál!

2017. nov. 16. 20:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim válasza:
Érdeklődni szeretnénk. Milyen az iskola? Tanárok? Gyerekek? Felszereltség? Lányom szeretne oda járni. Előre is köszi a válaszokat!
2018. febr. 4. 22:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:

Az iskola épülete régi. Sajnos a technikai felszereltség nem a legjobb. (kevés a projektor). Itt is vannak jó tanárok (a többség az) és néhány rossz (szerencsére engem nem tanítanak).

Én a tanárokat kedvelem és szerintem jó a közösség is. Nem bántam meg hogy idejöttem. A nyelvvizga meg, van és az emelt érettségire megyek matekból.

Joe bácsi a legjobb fej.

2018. febr. 5. 07:12
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!