Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Magyar iskolák » Milyen iskola a Bánki Donát...

Milyen iskola a Bánki Donát Közlekedésgépészeti szakgimnázium? És a Bolyai János Műszaki szakgimnázium?

Figyelt kérdés
Sziasztok most vagyok utolsó általános iskolai évembe... Kettő iskola fogott meg nagyon a Bánki Donát es a Bolyai... A Bánkiban vagy autóelektonikát vagy nehézgép szerelőt szeretnék tanulni... A Bolyaiban pedig elektronikat, robotikát.... Arra lennék kíváncsi kíváncsi hogy hánnyassal lehet bekerülni ezekbe az iskolákba... Milyen az iskola.. 3 as tanulo vagyok ilyen 3.20 korul... De meg most a felev elott nagyon brlehuzok..... Válaszotokat elore is koszonom... Az ekezetek miatt bocsánat... Telefonrol vagyok

2017. nov. 18. 13:57
 1/8 anonim ***** válasza:
100%
Sztem próbáld meg mindkettőt. Húzz bele a tanulásba írj egy jó központit és lesz esélyed.
2017. nov. 18. 17:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim válasza:
100%
Én fél évet jártam a Bánkiba az is bőven elég volt.Egyáltalán nem ajánlom. Higéniai körülmények borzalmas. A wckben ahol van ajtó ott plafon nicns ahol plafon van ott ajtó nincs. Tanárok borszasztó idióták diákok eszméletlenül primitívek. Gyakorlatos tanárok nagy része idegbeteg és lekezelő. Én semmiféleképpen sem ajánlom de mindenkinek saját döntése. A Bolyait nem ismerem.
2017. dec. 11. 18:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
100%
A Bánki borzalmas. Hármassal szerintem még örülnek is,neked, rosszabbak is szoktak oda menni. Ismerősöm gyereke járt oda pár éve, kb bukott az egész osztály. Sajnálatos, hogy ilyenekből lesznek a jövő szakemberei.
2017. dec. 25. 10:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim válasza:
Utolsóval teljesen egyetértek.
2017. dec. 26. 01:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim válasza:
100%
Csak az előttem szólók táborát tudom erősíteni. Messzire kerüld el.
2018. márc. 27. 23:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim válasza:
100%
Bánkiban végeztem,aztán maradtam még egy évet szakmán,5 év alatt sok mindent láttam,és annyit tudok mondani,hogy messziről kerüld el,a tanári gárda röhejes,sokszor azt se tudták milyen óra van,a szakmára EGYÁLTALÁN nem készít fel,a diákokat inkább nevezném csürhének,30 an kezdtünk 9.be bárkit megkérdezzek,bánja,hogy oda ment ez alól én se vagyok kívétel,végzősként szakma előtt azért a szakmai tanár akinél a motorokkal kellett volna foglalkoznunk,elkezdte magyarázni a fém vonalzót (bizony...),de volt itt még kerékcsere verseny is,kemény dolgok ezek,a szakmai kötelező gyakorlatot aki a bánki mühelyében tölti,készüljön fel egy kötélel magának mert 7-14 ig nem csináltunk semmit csak ültünk és döglődtünk a melegtől
2018. dec. 17. 16:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim válasza:
100%
kiegészíteném azzal,hogy télen rendszeresen előfordult,hogy nem volt fűtés és kabátban ültünk,vagy a falon 3 évig rohadt uborkát néztük,mivel a takarító nem volt hajlandó leszedni,az iskola felszereltsége röhejes,mi eszkábáltunk össze egy projektor tartót,hogy legalább tudjuk nézni,amit kukáztak,a termet mi saját költségen újítottuk fel (festés,függönyök,blablabla)
2018. dec. 17. 16:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim válasza:
Állszent poszkommunista iskola. Ha agyilag le akarsz épülni oda menj tanítani. Az állatokat jobban védik mint a tanárokat. Messze kerüld el.
2023. okt. 7. 22:12
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!