Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Magyar iskolák » Milyenek a fiú-lány arányok...

Milyenek a fiú-lány arányok az Eötvös József Gimnázium emelt matek tagozatán?

Figyelt kérdés
Ha valaki kérdezné, a budapestire gondolok. Oda szeretnék felvételizni, csak érdekel kicsit az osztály...de ha valaki tudna még mást is mesélni róla, azt szívesen fogadom :)

2017. nov. 19. 14:24
 1/1 anonim válasza:
100%

Szia!

Én C-s voltam, az arány 50-50 volt.

Egyébként pedig nyilván nem egy rossz suli, végül is szerettem odajárni, de én úgy éreztem, hogy nagyobb a füstje, mint a lángja. Ez alatt azt értem, hogy attól van ilyen előkelő helyen a ranglistákon, mert nagyon megválogathatják az embereket, és nem azért, mert annyira elképesztően jó az oktatás. Voltak kiemelkedő, zseniális tanáraim, és voltak, akiken hüledeztünk, hogy mit keres ott. Amit furcsálltam még az az volt, hogy ha egy tanár hiányzott (ami nagyjából minden két hétben előfordult), általában meg se nagyon próbálták helyettesíteni, inkább jöjjünk később/ menjünk haza hamarabb/ menjünk ebédelni volt.

Amint belerázódsz, igazából elég minimális erőbefektetéssel is lehetnek a (legalábbis az érettségi szempontjából fontos) jegyeid ötösek.

Ha pedig az osztályközösségre vagy kíváncsi, akkor azt tudom mondani, hogy ezerféle program van, ha aktív vagy, meg fogod találni az embereidet.:D

Sok sikert a felvételivel!:)

2017. nov. 21. 19:19
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!