Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Magyar iskolák » Lehetséges egyszerre emelt...

Lehetséges egyszerre emelt történelem és emelt magyar érettségit 80-90%ra megírni?

Figyelt kérdés
(Idén fogok érettségizni, szükségem lenne két emeltre.)Hogyan készültél rá? Van olyan aki hasonló helyzetben volt és sikeresen meg tudta ugrani? Bármilyen tapasztalatokat, meglátást, véleményt örömmel vennék. Ill. az évet is írjátok le, amikor érettségiztetek. Köszönöm szépen.

2017. nov. 20. 17:03
 1/6 anonim ***** válasza:
90%
Én 2015-ben érettségiztem de én biosz-kémia emeltet csináltam. Elég rossz lett mindkető (biosz72, kémia55), nem is vettek fel. Kihagytam egy évet és kb minimális tanulással 2016ban 84%lett mindkettő. Ha már csak két tágy van amire koncentrálnod kell, akkor sokkal jobban megragadnak a dolgok. Szóval ne parázz, ha most nem lesz meg. Max lesz egy laza eved.
2017. nov. 20. 21:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
62%

a magyar az húzós lesz , ott nagyon oda kell magad tenni és még úgy se biztos..

A töri viszont simán meglehet.

2017. nov. 21. 11:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
59%
Bátyám is, öcsém is fizika-matek emelteztek, kicsit másfajta; mindkettejüknek 80% fölötti volt az eredménye, öcsémnek lehet, hogy egy tantárgy volt, ami csak 70 valahány % volt, de a többi 80 % fölött volt neki tutira, és 90% fölötti eredményük is több volt mindkettejüknek , tuti.
2017. nov. 21. 11:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
19%
földrajzzal vagy biosszal jobban járnál ha már kell egy emelt.
2017. nov. 21. 11:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
63%
Simán meglehet,csak elhatározás,tanulás és összpontosítás kell hozzá.:)Ha leülsz tanulni,akkor tényleg tanulj,ne vedd félvállról!Próbálj meg hetente több napot is rájuk szánni!Sok sikert,menni fog!
2017. nov. 21. 21:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
100%

Valószínűleg azért kérdezed ezt, mert olyan egyetemre akarsz menni, ahova kb. ez kell ahhoz, hogy bejuss. Mivel azt az egyetemet nem csak most fogják megnyitni, igen, nyilván lehetséges, nyilván meg tudták már ugrani előtted többen is: azok, akik már jelenleg is oda járnak, meg akik ott végeztek.

Inkább azt kéne kiderítened, hogy a te képességeid, szorgalmad, stb. hogyan aránylanak az ő képességeikhez, szorgalmukhoz, stb. de azt itt a gyk-n nem fogod megtudni...

2017. dec. 8. 07:24
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!