Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Magyar iskolák » A gyógypedagógia szakon...

A gyógypedagógia szakon mennyire részletesen tanulják a pszichológiát?

Figyelt kérdés

2017. nov. 20. 20:55
 1/3 anonim ***** válasza:
100%

Részletesen.

Az új tantervben van pszichológiai fejlődés és gyógypedagógiai vonatkozásai, szociálpszichológia, neveléslélektan, gyógypedagógiai pszichológia, aztán a szakirányokon is van külön szakirányspecifikus pszichológia. Èn ugyan a régi tanterven vagyok még, de nekünk kb ugyanilyen pszichológiai tárgyaink voltak/vannak és mindegyiken sok az anyag.

(ELTE-ről beszélek)

2017. nov. 21. 09:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim válasza:
En elso eves gyogypedagogus hallgato vagyok,es nekunk pszichologia bevezetes es szocialpszichologia is van eleg reszletesen.Ezekre alapozva biztosan lesz meg pszichologia targy,hiszen eleg reszletesen kell ismerni az emberben vegbemeno folyamatokat.
2017. dec. 7. 22:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
Én a Széchenyin tanulok, több pszichológiával foglalkozó tárgyunk is van és lesz is, de úgy gondolom az elvárások teljesíthetőek, nem lehetetlen megtanulni.
2018. jan. 30. 18:27
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!