Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Magyar iskolák » Szólnom kell hogy nem megyek...

Szólnom kell hogy nem megyek el a felvételi elbeszélgetésre?

Figyelt kérdés

Jelentkeztem Msc-re és Bsc-re is,de nem lesz meg az Msc-hez a nyelvvizsgám,igy 100%h bsc-re fognak felvenni.

Kell szolnom,hogy az msc-s felvételi beszélgetésre nem fogok elmenni,mert felesleges?

ha igen,akkor kinek?


2010. jún. 1. 10:03
 1/10 anonim ***** válasza:
Hát bsc nélkül nem mehetsz msc-re,ha meg van bscd akkor meg kéne lennie nyelvvizsgának is.
2010. jún. 1. 10:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 A kérdező kommentje:

bsc-s államvizsgám meglesz pár napon belül

de mégsem kapom ki még,mert nincs nyelvvizsgám

de jelentkeztem msc-re is,meg másik szak bsc-jére is

2010. jún. 1. 10:07
 3/10 anonim ***** válasza:
de ha nem kapod ki akkor mscre hogy vennének fel? nem értem:)
2010. jún. 1. 10:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 A kérdező kommentje:

nem vesznek fel msc-re...ezért nem megyek el a felvételi beszélgetésre


csak bsc-re fognak felvenni,mivel nincs nyelvvizsgám,nem kapom ki a mostani szakom diplomáját

2010. jún. 1. 10:11
 5/10 anonim ***** válasza:
hát akkor sztem akkor szólj nekik,úgy tiszta
2010. jún. 1. 10:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 A kérdező kommentje:
de a karnak kell szolni,vagy az om-eseknek?
2010. jún. 1. 10:20
 7/10 anonim ***** válasza:
szerintem ha az om-nek írsz akkor ők úgyis átirányítják ha esetleg a karnak kellene
2010. jún. 1. 10:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:

Értem mi a probléma. Én nem szólnék, nem azért mert lusta vok, vagy ilyesmi, csak mikor én voltam fősulis észrevettem, hogy sok esetben túlbuzgó voltam. A tanárok, meg az ügyintézők (sajnos!) le se sz.rják, hogy mész e vagy nem. Hidd el, hasonló helyzetben, kb. 10-ből 3-an szólnának.

Jó nyarat!

2010. jún. 1. 10:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
igen..végülis gond nem lesz belőle ha nem szólsz...mit csinálhatnak azon felül hogy nem vesznek fel?:D
2010. jún. 1. 10:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 A kérdező kommentje:

4.évem egyetemen,ügyintézők tudom h magasról tesznek rá...


de az a jelentkező,aki utánam következik,és mivel én nem vagyok kihuzva,de nem megyek el,nah neki nem fog jól esni


nekem meg végülis semmibe nem kerül szolni,h huzzanak le...már ha lehuznak egyáltalán...

2010. jún. 1. 10:34

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!