Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Speciális tanfolyamok » Hétfőn megyek egy felvételi...

Hétfőn megyek egy felvételi elbeszélgetésre. OKJ-s tanfolyamra jelentkeztem utazási ügyintézőnek.18 éves lány vagyok, szerintetek mibe menjek?

Figyelt kérdés
2009. aug. 20. 15:12
 1/7 anonim ***** válasza:
Én kosztümben mennék, mintha vizsgázni mennék :) Az első benyomás a legfontosabb :)
2009. aug. 20. 16:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
Ne vegyél fel forró nadrágot, se topot. Szolidan, pl. szoknya-blúz is jó, de ne legyen mélyen kivágott, mini, se tiritarka.
2009. aug. 20. 16:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
kosztüm nadrág, egy kényelmes nem kivágott blúz, vagy ugyanez egy szoknyával, ami térd alatt van, zárt cipő(!!!)
2009. aug. 20. 16:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:

Szia, nem kell parázni, ha bakancsban mész akkor is felvesznek :)

Én idén protokoll ügyintézőt végeztem idén és volt 1-2 durva arc a csoportban, annyira legyél elegáns amennyiben jól érzed magad.

2009. aug. 20. 22:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:
Protokoll ügyintézős le tudnád írni miket tanultatok és, hogy mennyi nyelvórád volt!!!
2009. aug. 21. 10:29
 6/7 anonim ***** válasza:
Én utazásügyintéző szakot végeztem. Ha valami érdekel, kérdezz nyugodtan:) Egyébként nekem heti 3 nyelvórám volt, egyszerre tartották meg (vagyis egymás után 3x 45 perc). De érdekes, nekem nem volt felvételi beszélgetés, csak nyelvi teszt.
2009. aug. 21. 18:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:

Szia a protokollos vagyok, bocsi, nem láttam a kérdésed.

Nekem hétfőn nem volt órám, kedden volt 2*4, szerdán 4,csütörtökön 2*4, pénteken 4. Az órák tömbösítve voltak, mi kb 10-12 tantárgyat tanultunk, de egyszerre mondjuk 4et. A nyelvórák az a keddi és a pénteki 4 órák voltak, szerdán pedig ügyvitel volt fél évig, aztán számtech, nekem arra már nem kellett járnom mert felmentésem volt. A többi tantárgyat a keddi első 4, és csütörtök egész nap tanultuk. Volt kommunikáció, üzleti kommunikáció, marketing, művtöri, viselkedési alapismeretek, delegációk utazásának szervezése, protokoll elmélet, hivatalos programok szervezése, rendezvényszervezés alapok, rendezvényszervezés folyamata, többre most nem emlékszem. Gondolom neked utazásügyintézőként nem pont ezek lesznek, meg nem is biztos hogy ennyi. Ajánlom viszont hogy ne érd be ennyivel, közben csinálj nyelvvizsgát, jogsit -ha még nincs, esetleg érettségizz újra és menj tovább!

90%-os protokoll ügyintéző :D

2009. aug. 26. 10:26
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!