Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Magyar iskolák » Lenne pár kérdésem a Karinthy...

Lenne pár kérdésem a Karinthy Frigyes Gimnáziumról. Tudnátok segjteni?

Figyelt kérdés

Sziasztok! Több kérdésem is van a Karinthy Gimnáziummal kaocsolatban:

Aki oda jár, mi a tapasztalata, milyen a közösség?

Kb. hány ponttól vesznek fel oda?

Mennyire nehéz bekerülni?

Milyenek a tanárok?

Hanyas átlaggal, és kb. hány pontos felvételi kell ahhoz, hogy biztosan felvegyenek?

Előre is köszönöm a válaszokat!



2017. nov. 22. 17:04
 1/7 anonim ***** válasza:
A pontokat egybe számítják, 170 pont alatt valamivel van mindig a határ. Tehát kb. 30 pontot veszíthetsz! Nehéz bekerülni.
2017. nov. 24. 13:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
Köszönöm!
2017. nov. 25. 21:35
 3/7 anonim ***** válasza:
Tavaly angol kéttanra 168 pont kellett. Németre meg emelt angolra valamivel kevesebb. Kőkemény matek, magyar szóbeli van. Ha kitűnő vagy és a szóbeli is egész jól sikerül kell kb 77-80 pontos központi angol kéttanra.
2017. nov. 26. 10:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:

Kitűnő sajnos nem vagyok, de erős 4-es és 5-ös tanuló vagyok. Van esély? Ha pl. írok egy 80 pontos központit az jó?

Köszönöm a választ, sokat segített!

2017. dec. 3. 22:10
 5/7 anonim válasza:

80 pont az a szuper minimum ha nem akarsz stresszelni, mert azzal és jó vittpontokkal esélyes vagy, csak egy erős szóbeli kell, ami nagyon fontos. Nekem például 75 pontom volt+ max vittpont (tavalyról van szó) ami nem számított túl jónak de a szóbelivel nagyon fel lehet húzni, meg igazából elég szigorúak, de ha ott is megkapod matekra és magyarra is a 20+ (25 pont a maximum) akkor nem kell aggódni:)

Egyébként meg ezek a pontszámok tényleg csak addig számítanak amíg be nem kerülsz, mert nekem is van olyan osztálytársam akinek 168 pontja volt (azthiszem ez volt a legkevesebb amivel felvettek tavaly) és az angolt is 0-ról kezdte, de mégis ő az egyik legjobb tanuló, szóval nem kell aggódni;) Csak lazán, ügyesen!

2017. dec. 4. 21:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:
Nagyon nagyon köszönöm! Sokat segítettél!
2017. dec. 11. 20:17
 7/7 anonim ***** válasza:
Milyen lett végül a központid?
2018. febr. 25. 19:11
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!