Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Magyar iskolák » Karinthy Frigyes Gimnázium...

Karinthy Frigyes Gimnázium vagy Madách Imre gimnázium?

Figyelt kérdés

Kitűnő tanuló vagyok és mindenféle képpen nagyon jól meg szeretnék tanulni angolul.Nagyon érdekel a történelem a média és még annyi hogy az egy nagy előny ha nagyon sok a program és a közösségi élet is jó!

Ezek alapján szerintetek melyik az inkább nekem való suli?

Ja és a budapesti sulikra gondolok!

Előre is köszi!😁



2017. nov. 3. 16:22
 1/10 anonim ***** válasza:
100%
Mindkettő nagyon jó gimi. Abba menj amelyik közelebb van hozzád!
2017. nov. 3. 18:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 A kérdező kommentje:

Köszi!

A Madáchban milyen a közösség?Vannak szakkörök?

2017. nov. 3. 20:20
 3/10 anonim ***** válasza:
35%
jó. Olvass utána sok vélemény van már fennt róla :)
2017. nov. 4. 06:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 A kérdező kommentje:
Köszönöm!😊
2017. nov. 4. 07:05
 5/10 A kérdező kommentje:
Még egy dolgot szeretnék kérdezni azoktól akik a Karinthyba járnak,hogy tényleg csak akkor éri meg igazán ha külföldön akarok továbbtanulni nagyon sokan mondták már ezt nekem de csak olyanok akik más sulikba járnak.
2017. nov. 4. 07:53
 6/10 anonim ***** válasza:
100%
A Karinthy egy nagyon jó iskola, szerintem megéri akkor is ha nem külföldön tanulsz tovább. De angol kéttanra tavaly 168 pont kellett, ami még kitűnő tanulóként sem könnyű. Menj el mindkét suliba, amelyik érzésre, légkörre szimpatikusabb azt írd előre. De mindenképp írd be mindkét suli több tagozatát. Szóbeli után pedig úgyis még jobban érezni fogod melyik tetszik jobban, akkor még módosíthatsz sorrendet is.
2017. nov. 4. 08:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
Szia, én a Madáchot ajánlom:) A nyelvtanítás magas szinten van, az első idegen nyelvet heti öt, a másodikat heti négy órában tanulhatod. A közösségi élet szuper, nagyon sok az osztályszintű és iskolaszintű program is. Médiát tudsz tanulni fakultáció keretein belül, lehetőséged van arra, hogy érettségizz belőle:)
2017. nov. 4. 19:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 A kérdező kommentje:
Köszönöm!!!
2017. nov. 5. 07:35
 9/10 anonim ***** válasza:
A Karinthyt ajánlom ha jól meg akarsz tanulni angolul. 0. év végére közép és felsőfok közötti lesz a tudásod. A második idegennyelvből is A közösségi élet jó, családias a hangulat én csak ajánlani tudom akkor is ha nem külföldön szeretnél továbbtanulni, hiszen Magyarországon belül is a legjobb iskolákba mennek tovább.
2017. nov. 8. 20:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:

Bocsánat, nem jól ment el a válaszom :(, az előző vagyok

A második nyelvből is a legtöbben érettségi előtt nyelvvizsgát tesznek.

2017. nov. 8. 20:52
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!