Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Magyar iskolák » Milyen a szt. Margit gimnázium?

Milyen a szt. Margit gimnázium?

Figyelt kérdés
Kilencediktol szeretnek idejarni. Aki idejar/jart letudná írni a véleményet az iskolarol?

2017. nov. 24. 15:23
 1/10 anonim ***** válasza:
Voltál nyílt napon? A tanárok nagyon jók, a közösség nagyon jó. Szigor van és rend. Nem vagyok 12-edikes de velük is szoktam barátkozni. Ha érdekelne van egy hittan teszt (írás) és a szóbeli sem nehéz.
2017. nov. 25. 11:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
A tesóm idejár ő nagyon szereti. Én is épp nyolcadikos vagyok de én csak 3.-nak írom be
2017. nov. 25. 16:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim válasza:

Szia! Én mindenképpen ajánlom neked a Szent Margitot. Nagyon jó iskola, igaz nincs benne a Top10 Budapesti iskolák listájában, de így is jó suli. Az utóbbi időben kicsit beszigorítottak, de így is nagyon szuper. A tanárok kedvesek, megértők és segítőkészek. A diákok is nagyon kedvesek. Hamar be lehet illeszkedni az osztályba. Ebben az iskolában mindenképpen ki tudod bontakoztatni azt, amiben igazán tehetséges vagy. Felsőoktatásban pedig jól eltudsz később helyezkedni. Egy szóval ez csodálatosan jó iskola. Ahhoz képest, hogy ez egy katolikus iskola egész sok protestáns látok nap mint nap. Vannak misék, de azok is csak néha vannak. A felvételi sem nehéz.

Ma volt nyílt nap is. Remélem ott voltál, mert nagyon izgalmasak minden évben! Ha meg nem akkor kb. elmondtam amit tudni kell az iskoláról.😊😊😊

2017. nov. 25. 17:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 A kérdező kommentje:
koszonom az eddig erkezett valaszokat. igen, voltam ma a nyiltnapom, es tetszett. azt tervezem, hogy elsonek jelolom meg
2017. nov. 26. 00:52
 5/10 anonim válasza:
36%
Pákh a félisten
2017. nov. 28. 21:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 A kérdező kommentje:
utolso valaszolo, nem ertem, fejtsd ki legyszixd
2017. dec. 5. 16:45
 7/10 anonim válasza:
27%
en egeszen mas velemenyen vagyok, szerintem borzaszto iskola. ha tanulni akarsz semmiképp nem ajánlom, vannak jó tanárok, de kevés. a legtöbb alkalmatlan a tanításra. vezetőség eléggé karótnyelt. nyilvan nagyban fugg ki lesz az osztalyfonokod es milyen emberekkel kerulsz ossze egy osztalyba. de gondolj bele... szinte mindenkit felvesznek, ha egy szoval kene minositeni:gyujto. ha ram hallgatsz inkabb keresel egy masik iskolat, katolikus sulikat melloznem, ha mindenkepp vallasos iskolaba szeretnel jarni baár madas, vagy deák téri.
2018. jan. 16. 02:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 A kérdező kommentje:
olyan kiabrandito rossz velemenyt hallani az iskolarol:d de erdekel. nem amiatt neztem ki a szt. margitot, mert vallasos, hanem mert tudtommal kozepfoku gimnazium. vagy ez hogy van?:D es a nyelvtanitas milyen ott?
2018. jan. 16. 20:01
 9/10 anonim válasza:
44%
kiabrandito. nyelvvizsgamat maganatanarnak koszonhetem.5 évvel ezelőtti info, de szerintem nem valtozott sokat. angol nyelvet talan valamivel szinvonalasabban oktatjak, mint a nemetet. talan egy 5 évfolyamosat be lehet jatszani, altalanosra nem mennek oda.
2018. jan. 20. 07:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 A kérdező kommentje:
57 pontos lett a kozpontim. nagyon remelem igy meg bejutok oda. amugy kezdo angol nyek-re szeretnek menni.
2018. jan. 29. 19:00

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!