Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Magyar iskolák » Szent Margit Gimnázium tényleg...

Szent Margit Gimnázium tényleg olyan jó?

Figyelt kérdés
Sziasztok!A Szent Margitba tervezek tovább tanulni de nem tudom h nekem beválik e mert a tesómnak bevált de én nem vagyok az a nagyon barátkozós típus a sima 4 osztályos részre szeretnék menni de mivel vidéki vagyok így az előkészítő de sem tudok bejárni van valamo ötleteket?Előre is köszönöm.Meg hogy milyenek az osztály közösségek.

#felvételi #Szent margit. #Buda Gimnázium Tovább tanulás
2017. szept. 28. 06:04
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
6%
Szerintem ne menj oda ha jot akarsz magadnak😃 Tul szigoruak csomo templomba jaras..
2017. szept. 30. 08:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
21%
Én is csupa rosszat hallottam róluk.Nagyon "karótnyeltek",rossz a közösség.Továbbtanulni,nyelvvizsgát tenni nagyon kevesen tudnak.Csak örülnék,ha vki megcáfolna.:)
2017. okt. 16. 12:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
9%
Állîtólag keményen veszik a vallást,közben a gyerek közösség meg link.
2017. okt. 16. 12:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim válasza:
94%
Sziasztok...itt megcáfolnék mindenkit mivel ide járok....nagyon jó iskola és jók az osztály közösségek pár éve még rossz volt..de az új igazgató rendbe tette...2 hónaponta van egy reggeli mise és hónaponta egy vasárnapi..ami szerintem nem sok...pluszba saját uszodája van ujjlenyomat leolvasó...3 menüből választhatsz...keménynek kemény de legalább megtanulsz mindent
2017. okt. 21. 12:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim válasza:
36%
Ja nem csak évente 4-5 vasárnapi van
2017. okt. 21. 12:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
100%

Ne hallgass ezekre!!!!! Ők csak hallották!!!!

Nagyon jó gimi, pár misére el kell menni, de nem "vészes" csak akkor szívod meg ha az iagzgató lesz a matek tanárod, de nagyon jó gimi. Persze szigor van de az iskola is szép és a szigor is kell!!!! Tapasztalt Szent Margitos vagyok!!!! Hajrá a felvételihez!!!!!

2017. nov. 6. 20:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:
87%
Hatodik vagyok! Ha kérdésed lenne írhatsz privátban.
2017. nov. 6. 20:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:
Hány mise van hetente ill.naponta?Meddig kell a suliban maradni?Milyen a nyelvoktatás?Miért,az igazgató egy püspök?
2017. nov. 7. 20:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim válasza:
19%
Misét lazán ellógod 2 éve járok ide 3-4 es tanuló vagyok és eddig ki sem nyitottam még könyvet itthon. Van egy két fäsz tanár(Fizika/Földrajz) de nem para.+ melegszendvics bűfében megbässza a szádat
2017. nov. 28. 21:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim válasza:
0%
Ja és kurvära nincs szigor nem tudom melyik osztályba jár a többi válaszoló, de full csicskák lehetnek :DD
2017. nov. 28. 21:16
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!