Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Magyar iskolák » Melyik specializáció lenne a...

Melyik specializáció lenne a nyerő a BME VIK-en?

Figyelt kérdés

Másodéves villamosmérnök hallgató vagyok. Következő félévben már specializációt kell választani, és egy kissé elbizonytalanodtam. Az biztos, hogy MSC re mellékspecre az alkalmazott elektronikára szeretnék menni, mert már 17 éves korom óta a triakkal "játszom":D Viccet félretéve, milyen specre menjek bsc-n, és milyen föspecre msc-n? Én az IIT AUT és VET es szakirányokra gondoltam, akár ugy is, hogy bscn VET-villgépek, msc-n iit/Aut főspec, vagy fordítva?

Amúgy ez az alkalmazott elektronika /=teljesitményelektronika,ipariautomatika/ mellékspec mennyire nyerő, keresettek akik onnan kerülnek ki, és ezzel a szakterülettel akarnak foglalkozni, vagy "tul sok van belölük"? Egyszóval ezekröl érdeklődnék:)



2017. nov. 26. 00:53
1 2
 11/11 anonim ***** válasza:
Nem is rájuk gondoltam. Mindenesetre az IIT engem szakirányon szívatott meg a legjobban...
2017. dec. 22. 10:30
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!