Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Magyar iskolák » Mennyire fontos, hogy hol...

Mennyire fontos, hogy hol írom a felvételit?

Figyelt kérdés

Most vagyok 8.-os és ugye előjött az a kérdés, hogy hol írjam meg a központi írásbelit. Van hozzánk nagyon közel egy gimi(Széchenyi István Gimnázium), ami bár nem valami erős, és utólsónak jelölöm meg, mégis azt hallottuk, hogy mivel nem valami ismert iskola ezért elég kevesen írnak ott ezért nagyon nyugodt a környezet és hamar ki is javítják. De nemrég azt mondta a magyar különtanárom, hogy az ilyen nem ismert iskolák fel akarják tölteni az osztályaikat, ezért azoknak akiknek mondjuk van esélye jobb gimibe bekerülnie azokat direkt lepontozzák, hogy hozzájuk menjenek. Most emiatt nagyon összezavarodtam és bár hiszek abban hogy ugye ott a megoldókulcs amibe nem nagyon lehet belekötniük, esetleg tényleg ilyesmihez folyamodnak.

Válszokat előre is köszönöm!



2017. dec. 3. 15:23
 1/3 anonim ***** válasza:
100%
Lenyegtelen, hogy hol irod meg. Nem tudja lehuzni, ott a megoldokulcs, megnezheted. Ha nem jol javitjak, akkor fellebbeztek es kesz.
2017. dec. 3. 15:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Nem szoktak lehuzni. En is most fogok felvetelit irni es en a hozzank legkozelebb levo iskolaba irom meg. Sokan javasoljak hogy abba az iskolaba ird meg ahova a legjobban szeretnel menni, de szerintem ha az az iskola messze van nem eri meg hamarabb felkelni es beutazni mert ugyse fogjak megjegyezni h jeeee ez a gyerek itt irta ha meg megis akkor sem szamit semmit.
2017. dec. 4. 16:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim válasza:
semennyire
2017. dec. 4. 20:31
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!