Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Magyar iskolák » Vannak itt olyanok, akiket...

Vannak itt olyanok, akiket fiatalon nem érdekelt semmilyen szakma, de később felnőttként igen?

Figyelt kérdés
24 éves vagyok, semmi nem érdekel igazán, fél évet jártam egyetemre, de nem tetszett a szak, és otthagytam.

2017. dec. 3. 15:48
 1/3 anonim ***** válasza:
25%

24 évesen már nem vagy annyira fiatal, meg kellett volna találnod a helyed. Tényleg semmi sem érdekel?


Ahogy öregedsz fog változni a preferenciád. Lehet, hogy teljesen beleunsz a szakmádba és máshova vágysz. Manapság ez már teljesen normális. Persze nem jogról megyünk át IT-be, de ésszerű ugrások beleférnek.

2017. dec. 4. 16:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Ennyi idősen már családot kellene alapítanod haver! Mit csináltál az érettségi után ennyi ideig, hogy 6 év alatt nem találtál egy értelmes szakot? Az oké, hogy fél évig jártál valahova és nem tetszett, de még mindig 5 és féled volt, hogy helyette keress egy másik szakot. Ha legkésőbb jövő szeptemberig nem kezdesz el valamit, akkor sajnos azt kell mondjam, hogy már késő!
2017. dec. 10. 21:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:
Már miért kéne családot alapítanom? Honnan szedted ezt a hülyeséget?
2017. dec. 11. 15:14

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!