Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Magyar iskolák » Nem helyezkedtem el szakmákban...

Nem helyezkedtem el szakmákban kedvelem a gyermekeket és táncosokat adni nekik de hosszú ideje nem tudom milyen fajta munkát végezzek el . Az óvónők pl. : minimálbérért dolgoznak a pszichológus szakmához 4-5 év kellene ha nem több?

Figyelt kérdés
2017. dec. 4. 14:24
 1/3 anonim ***** válasza:

Már bocsánat de a jelenlegi írásodból leszűröm, hogy sokat kéne ahhoz fejlődj, hogy te pszichológus legyél...


Szereted a gyermekeket. Az emberek túlnyomó része szereti.

Szeretsz táncot oktatni... akkor csináld azt!

Nem minimálbérért dolgoznak, hanem bértábla szerint az óvónők azonban ez így működik.. ha több pénzt akarsz, akkor több felelősség, nagyobb bemeneti és működés közbeni elvárás.

A világ ilyen.


Azonban dolgozni mindig jobb, mint otthon ülni.

2017. dec. 4. 14:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:

Legyen egy stabil állásod, mellette kerülj be egy tánciskolába, mint oktató.

Másik lehetőség, hogy tanítónői végzettséget szerel, ők tanítják az alsósokat táncolni (is).

2017. dec. 4. 16:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
Az óvodapedagógusok bére annyi, mint a tanítóké. Mert már diplomás munka
2018. jan. 5. 10:40
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!