Kezdőoldal » Egészség » Mentális egészség » Depresszióból és szorongásból...

Depresszióból és szorongásból van kiüt? Természetesen? (Hosszú történet)

Figyelt kérdés
2008 szeptembere óta szorongóm folyamatosan eleinte csak suliba tört rám aztán terjedt tovább a buszra, aztán az emberekre is! 2009 Januárjába jött hozzá egy depresszió is, aztán süllyedtem egyre mélyebbre és nyáron az egész szünetet a szobámba töltöttem. 2009 oktoberban voltam elsőnek pszihologusnál kaptam egy prozacot és egy frontint ha jól emlékszem! Akkor szedtem őket rendesen és egyszer mikor úgy éreztem hogy javulna kezdek abba hagytam mert már megszoktam a depressziós állapotot, furcsa volt boldognak lenni. Utána mentem vissza mélypontba és és minden nagyon rossz volt, úgy 2010 nyarán már nagyjából jobban voltam haverokkal voltam sokat sétáltunk a tiszán meg ilyesmi. 2011-ben ismét kaptam egy gyógyszeres kezelést és az szorongásra kaptam akkor szedtem frontint. 2011-ben Lett elsőnek barátnőm és mikor tőle minden hazajöttem minden olyan jó volt nem voltam szorongos és depreszios kitöltötte az űrt a szívemben. De hogy vége lett annak a kapcsolatban, 2011-ben jöttem rá hogy vitaminok és ásványi anyagok mennyit segítenek a betegség legyőzésében persze kiegészítettem omega 3-al! Mikor a vitaminok elfogytak ismét nagyon visszaestem és minden rossz lett megint. 2012-ben is kaptam egy gyógyszeres kezelést szorongásból,2012 oktoberében ismét volt egy lány akivel jól elvoltam és sok boldogságot okozott mikor nem tudtam mit érezz és és nagyon kötödtem hozzá egy nagyon erős szorongás tört rám és napokon át tartott. Lelki válság volt bennem és többször rám tört a sírógörcs. Aztán szép lassan 1-2 hét múlva ez elmúlt! 2013-ban a szekrény alján talált prozacot magamtól elkezdtem szedni azt amit 2009-ben írtak ki! Viszont nem segített csak mélyebbre tolt, aztán úgy összekavarta az agyam hogy már a vitamin se segített nekem! Aztán telt az idő jöttek a gondok 2013 nyarától teljesen gyógyszermentes úgy nem voltam akkor se boldog teljesen de azért nem voltak ilyen erős mélypontok. Aztán 2014 szeptemberében kipróbálta egy hülyeséget (Drog) életembe elsőnek amit persze többet nem csinálok, na az is nagyon depresszióssá tett. De nagy nehezen aránylag helyre jöttem. 2015 elején titokban beleszerettem egy lányba és haverokkal oda voltam inni, egy egy olyan lány volt akivel csak netten beszélgettem. És mikor reggel láttam telórol face-n hogy egy másik srác írkál nekem szíveket nagyon szorongtam. És Ismét lelki válságba kerültem úgy mint 2012 végén. 1 Hétig tartott és és nem akart elmúlni,aztán sürgősségivel utaltak be korházba és ott kaptam xanaxot 2 hét múlva nagy nehez elmúlt ez a durva erős állapot! A szorongás maradt csak nem volt ilyen lelki válság, folyton úgy éreztem mehetném van. 2 hónapja ismét tökéletesen gyógyszer mentes vagyok! 2015 Május van. Maximálisan eltökélt vagyok. De Még nem vagyok olyan mint régen. plusz még az a gondom hogy rengeteg bántást és sértést kaptam az emberektől és kicsit kezdek olyan lenni, van bennem rosszindulat és ezeket akarom ki irtani magamból! Sajnos a múlton már nem tudok változtatni de a jövőn még igen! Sajnos az a gondom hogy az elmúlt hónapokban többször álmodtam a múltammal, az általános suli volt az utolsó ahol boldog voltam. Mostanság ismét álmodok vele de mér 7 éve elballagtam hogy léphetnék tovább a múlton ? Az is baj lehet hogy sose sírok? És nem tudom magam kifejezni?

2015. máj. 25. 18:52
 1/2 anonim ***** válasza:
az emlékekkel kapcsolatban feltettem egy kérdést és azt mondta mindenki hogy örüljek nekik. a sírásnak ehhez semmi köze
2015. máj. 26. 19:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:
Én úgy értem ha valaki sose sír és próbál keménynek látszik és sokszor rátör a sírhatnék.
2015. máj. 26. 19:53

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!