Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Magyar iskolák » Corvinus - K karon belül...

Corvinus - K karon belül félévkor át lehet menni gazdaságelemzésről alkalmazott közgazdaságranra?

Figyelt kérdés

Nagyon sok nekem a matek, és gondoltam, a karon belül maradnék azért, de kevesebb matekkal. Félévkor megoldható ez?


Nem akarok még egy fél évet végigszenvedni. Ha nem járható út, újrafelvételizem, de akkor meg elveszett most egy félévem, illetve jobban mondva egy teljes évem.

Köszönöm szépen a válaszokat!


2017. dec. 4. 20:31
 1/3 A kérdező kommentje:
*tanra
2017. dec. 4. 20:31
 2/3 anonim ***** válasza:
TO-s nénid kérdezd meg. Szerintem csak évvégén lehet
2017. dec. 11. 14:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim válasza:

Szakváltáshoz szükséges a 3,5-ös kumulált tanulmányi átlag és az osztatlan képzésről alapképzésre történő szakváltás esetén legalább 60 kredit teljesítése.

Valamint az Egyetemre történő bekerülésednek évében felvételi pontszámod elérte azon szak felvételi ponthatárának legalább 90%-át, ahova át szeretnél jelentkezni.

A tantárgyak elfogadtatása ügyében keresd meg a tantárgyak felelőseit. Egyeztess velük, hogy az egyes tárgyakat az alkalmazott közgazdaságtan szakon elfogadják-e.

Sok a Kánnais+Magyarkutis matek? :P

A lényeg: Próbálj átmenni mindenből mert kb mindent elfogadnak szerintem, kivéve a num.pü -Ism. az árfolyamokkal. Holnap Algebra zh :D

2017. dec. 12. 18:50
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!