Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Magyar iskolák » A Karinthy vagy a Szent...

Fruzsi04 kérdése:

A Karinthy vagy a Szent László a jobb iskola?

Figyelt kérdés
Eddig 7 éven át kitűnő bizonyítvanyom van. Nem tudom hogy a féle évim hogy fog sikerülni de pár tantárgy valószínüleg 4es lesz nekem. Itthon gyakorolgatok írásbeliket.olyan 70 - 80 pontot szeretnék majd elérni. Eddig az itthoniak ugy sikerültek hogy múltkor a magyarból es a matekból 84 pontot hoztam össze.Nyelvet mindenképp szeretnék tanulni most angolból kb. B1 es vagy A2es szinten vagyok. Melyik lenne a számomra jobb iskola?

2017. dec. 5. 17:16
 1/1 anonim ***** válasza:
Szia! En is ezt a 2 sulit neztem, de en a Szent Laszlorol sak jokat hallok. A Karinhtyba nehezebb bekerulni es elvileg eleg sznob suli....
2018. jan. 8. 14:30
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!