Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Magyar iskolák » Ha tervező grafika szakon...

Ha tervező grafika szakon szeretnék továbbtanulni egyetemen, akkor jól láttam, hogy nem számítanak a tanulmányi pontok?

Figyelt kérdés
Nekem olyan szürreálisnak tűnt, hogy oda csak a saját felvételi rendszerük pontozása alapján döntik el, vagy csak elnéztem valamit?

2017. dec. 7. 23:40
 1/4 anonim ***** válasza:
100%
Legyen egy érettségid, de igen, a saját felvételijük alapján kapsz pontokat. A művészeti és művészetközvetítési területeken 200 pontos rendszerben kapsz egy pontszámot, majd ezt megszorozzák kettővel, így maximum 400 pontot szerezhetsz. Természetesen többletpont nincs.
2017. dec. 8. 00:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
Köszönöm szépen :)
2017. dec. 8. 05:59
 3/4 anonim ***** válasza:
100%
Pontosan, ahogy az első válaszoló írta. Egy többfordulós felvételire számíthatsz, ahol csak a rajzi/grafikai készségeid számítanak. Az érettségi tényleg csak mint papír kell, az viszont muszáj, hogy meg legyen, csak a benne lévő tartalom nem számít. De a felvi.hu-n attól még ugyanúgy be kell majd írkálnod a jegyeidet a táblázatba és lefényképezve, dokumentumként csatolnod kell majd a középsulis bizonyítványoddal együtt.
2017. dec. 8. 06:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:

Koszi szepen :)

Akkor megnyugodtam, mert valoszinuleg be fog csuszni egy-ket harmas :D

2017. dec. 9. 01:06

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!