Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Magyar iskolák » Bme-épk állami és önköltséges...

Bme-épk állami és önköltséges karokon mennyi lesz idén a ponthatár?

Figyelt kérdés

2017. dec. 10. 16:33
 1/5 anonim ***** válasza:
280 és 500 között bármennyi.
2017. dec. 10. 17:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Pontos tippem nincs, de a tavalyi pontokhoz képest szerintem semmiképp sem lesz több. Nem túl népszerűek jelenleg az építőipari szakok szóval egyre kevesebb hallgató jelentkezik, szóval akár a ponthatár még csökkenhet is.
2017. dec. 13. 17:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:
Nyilvan nem pontosan kertem. Az a baj, hogy nem talalom a tavalyit sem. Van fenn valami a BME honlapjan az elmult evekbol, ott 320-350 pont kozott vannak, viszont ugyan annyi a koltsegteriteses karra a pont, mint allamira, amit en nem tudok ertelmezni.
2017. dec. 13. 23:49
 4/5 anonim ***** válasza:

Beadthatod a jelenetkezésed fizetősre és államira is, és az általad felállított rangsorba oda fognak felvenni, ahova először elég lesz a pontod.

Tehát pl: jelentkezel államira és fizetősre (ilyen sorrendben) ha eléred az állami ponthatárát akkor oda kerülsz be. Legyen ez mondjuk 350 pont. Ha megfordítod a sorrendet (fizetős-állami) és a fizetősre mondjuk 320 a ponthatár, hiába van 500 pontod, csak a fizetősre fogsz bekerülni.

A megfordítod a sorrendet (fizetős-állami)

2017. dec. 14. 09:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
En ertem, csak sehol sincs fenn info arrol, hogy az elozo evekben hol volt a hatar.
2018. jan. 3. 00:16

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!