Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Magyar iskolák » A Metropolitan Egyetemen...

A Metropolitan Egyetemen (METU) néztem ki az Executive MBA for IT szakközgazdász képzést. Erről van valakinek véleménye? Milyen a METU jó, rossz, fog ez nekem használható tudást adni?

Figyelt kérdés

Vagy néztem hasonlót a Corvinuson Informatikai menedzsment szakközgazdász címen, csak ott nincs keresztfélév és ott nem két féléves a képzés hanem 3.


Szerintetek?



2017. dec. 10. 20:15
1 2 3 4
 21/34 anonim ***** válasza:
Esetleg BME-n semmi ilyesmi szak nincs.
2017. dec. 13. 22:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/34 anonim válasza:

# 20


BME-n nincs IT menedzsment

Corvinus-on, Metu-n és CEU-n van.

2017. dec. 13. 22:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/34 anonim ***** válasza:

Akkor e három közül az én preferencia-sorrendem ez lenne:

CEU

Corvinus

Metropolitan


... és megnézném, milyen certifikációk vannak a témában, például CSM stb. [link]

2017. dec. 13. 23:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/34 A kérdező kommentje:

"Ha ilyen hülye vagy, inkább hanyagold az egyetemeket."


Érdekes más tudott értelmesen válaszolni. És meg is kaptam a választ nagyjából illetve megerősített hogy inkább a corvinus. Szóval ha Te vagy olyan hülye hogy csak így és ennyit tudsz írni akkor húzz innen a p...ba. nem kell hozzászólni bunkókám.

2017. dec. 13. 23:46
 25/34 A kérdező kommentje:
mindenki másnak köszönöm.
2017. dec. 13. 23:47
 26/34 anonim ***** válasza:

# 23


A linked igazolja, hogy mennyire mérvadó a kis listád. It menedzsment célja még mindig nem az, hogy a legfaszább kódokat tudd megírni. Hogy jönnek ide a Scrum Master-ek jesszusom...


[link]

2017. dec. 13. 23:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/34 anonim válasza:

Nekem annyira hihetetlenek az ilyen jellegű kérdések, amikor valaki kiír egy ilyen fontos kérdést a jövőjével kapcsolatban, aztán 4-5 hozzászólás után eldönti, hogy melyik egyetemre menjen, melyik egyetembe invesztáljon több százezer/millió forintot :DDDDDDD

Nem ő néz utána, nem megy nyílt napokra és nem munkahelyén beszélget szakemberekkel...

Kicsit olyan, mintha arra menne ki az egész, hogy lejárassanak egy konkurens egyetemet a lelkes hallgatók vagy marketingesek.

2017. dec. 14. 00:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/34 anonim ***** válasza:

# 27


Pontosan erről van szó, nem az első ilyen "Metu vs. random egyetem" kérdése, ahol 1 oldalnyi komment után "megtáltosodott", és a kommentelőkkel együtt szidta az egyetemet.

2017. dec. 14. 00:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/34 anonim ***** válasza:
55% szerintem a kérdező pont azt teszi amit hiányolsz: éppen utánanéz, megkérdezte a véleményünket. Elmondtuk.
2017. dec. 14. 02:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 30/34 A kérdező kommentje:
29. köszönöm. Pont ezt teszem utána érdeklődök. Néztem a honlapokat is és kértem tantervet is az iskoláktól. Illetve a corvinus honlapján fent van de a Metu-n nincs ezért emailben kértem és elküldték. Mint írtam a METU februárban kezdődne és nincs most nyílt nap. továbbá a Nyílt nap az pont olyan mint egy teszt vezetés. Nagyon szép meg jó az autó, ésaz eladó csak jó mondd róla, hogy megvegyed, aztán kiviszed a szalonból és megáll. Ezért voltam kíváncsi a mások véleményére. Volt egy alap elképelésem már eleve nem ez alapján döntöttem el, itt csak megerősítettek. Az, hogy valaki nem írja ki több oldalon, hogy milyen egyéb helyeken és hogyan érdeklődik az nem jelenti azt hogy csak ezek alapján a kommentek alapján döntök. Egyébként meg ha ennyien szidják a METU-t annak lehet alapja. Egy fórumnak pont ez a lényege, nemhogy megkérdezzem mások véleményét? Ha meg valakit egyáltalán nem érdekel amit itt mondanak akkor miért teszi fel a kérdést?
2017. dec. 14. 06:52
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!