Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Magyar iskolák » Túl gyorsan akar haladni a...

Túl gyorsan akar haladni a matektanár, de én nem tudom a lépést tartani. Mit tegyek?

Figyelt kérdés
Most jöttem át egy 6.osztályos gimibe, mindenből ugyanúgy állok mint általánosban, kivéve a matekból. Változtak az elvárások és a matektanár nagyon gyorsan halad az anyaggal. A többiek nagyjából értik, de én nem tudok olyan gyorsan haladni. Az elméletet nem igazán tanítja meg és mindent csak egyszer magyaráz el. Korrepetálást nem tart és volt már, hogy egy viszonylag új anyagból már 2 nap múlva íratott. Már próbáltunk magántanárhoz járni, de eddig még nem sikerült olyan embert találni, aki el tudja magyarázni. A régi tanáromtól se tudok segítséget kérni, nagyon messze lakunk már tőle, ráírni meg nem merek. Most jelenleg 3-masra állok, de mindjárt meglesz a 4-es. Főként azért is szeretnék sokkal jobban teljesíteni, mert a logikai feladatok jobban mennek, de ha órákon nem teljesítek, akkor nem enged versenyezni se.

2017. dec. 14. 18:12
 1/2 anonim ***** válasza:
100%

Nincs esetleg egy osztálytársad, aki lépést tud vele tartani, és egy vagy két délután egy héten összeülnétek?

Vagy második opcióként nem tudnál a tanároddal beszélni, hogy esetleg egy héten egyszer tartson korrepetálást?

Szerintem mindkettő lehetőség megérne egy próbát.

2017. dec. 14. 18:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
100%

Szerintem egy korodbeli vagy fősulis diák lenne jó, aki korrepetál téged a saját nyelveden és a saját tempódban.

Adj fel hirdetést!!

2017. dec. 15. 16:28
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!