Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Magyar iskolák » Mit tegyek, ha szándékosan...

Mit tegyek, ha szándékosan meg akar buktatni a matektanár?

Figyelt kérdés
15 éves srác vagyok 9.o-s. A tanár szándékosan szivat engem. 2 hete jarok suliba es ez a 2. egyesem amit ma kaptam. Kihívott felelni. Nemtudtam. Helyemre küldött. Egyes. Ezután megkérdezte, hogy ki nem érti a leckét, én hülye (egyedül)feltettem a kezem, hátha elmagyarázza, és nem bukok meg, de nem.Azt mondta, hogy persze hogy nem értem a lecket, azert kaptam egyest. És hozzáfűzte, hogy Nem muszály érettségiznem.Ma voltam külön matekon egy ismerősömnél. Elmagyarázt, megértettem az anyagot, Megcsináltam a házit. Szerintwtek mire szamithatok holnap? Megint hihív? Anyámnak nem merem elmondani hogy 2 egyest kaptam matekból.Lehet tenni valamit?
2013. szept. 16. 19:38
 1/8 anonim ***** válasza:

mondd el anyukádnak, mert jobb ha most a két egyesről tud, mintsem később mondjuk többről. Nem hiszem hogy rádszállt a tanár. Esetleg beszélgetsz órán, vagy ilyesmi? Vagy nem úgy szólsz hozzá, ahogy ő szeretné?

Vagy lehet bejössz neki, és azért szivat. :D


most komolyan, beszéld meg otthon

2013. szept. 16. 19:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:

Hiába szívat a tanár, ha tudod a leckét ha tanulsz akkor a feje tetejére is állhat akkor sem tud megbuktatni.

Vagyis tanulnod kell.

Tudod teljesen jogos volt az egyes amit kaptál. Feleltél, nem tudtad az anyagot, ebből az jön le hogy nem tanultál. Persze hogy egyes..

Tanuljál és nem kell aggódnod ha újra felelsz. Ha tudod az anyagot, nincs gond..

Még valamit.. nem árt egy kis nyelvtant is tanulni.

MUSZÁJ mindig pontos J-vel írjuk..

2013. szept. 16. 19:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 A kérdező kommentje:
Bocsi. Sosem voltam jó tanuló semmiből, de nem egyes, és nem is kettes. Órán nem beszélek egy szót sem. Ezt az anyagot most megértettem, úgy látszik, fogok járni matek különórákra. De azért szerintem elmagyarázhatta volna a leckét ha màr jelentkeztem.Köszönöm a válaszokat ment a pacsi mindenkinek.
2013. szept. 16. 19:54
 4/8 anonim ***** válasza:
Milyen anyagot vesztek most?
2013. szept. 16. 20:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 A kérdező kommentje:
Halmaz.
2013. szept. 16. 20:25
 6/8 anonim válasza:
Igazgatónak kell jelenteni, és legjobb lenne, ha az egész osztály beszélne ofővel ez ügyben. Nálunk is volt ilyen, bár igaz csak évvégén ment el, de elment. És az is igaz, hogy osztályonként 4-5-6 embert húzott meg pótvizsgán, de már nincs itt szerencsére!
2013. szept. 16. 21:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:

Szándékosan meg akar buktatni?


Már bocsi, de az a dolga, hogyha nem tudod az anyagot, akkor megbuktasson. Nem értem miért kell ezen pampogni, ahelyett hogy tanulnál.

2013. szept. 16. 22:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:

Mindenesetre jobb lesz vigyázni vele.

Meg ha kérdezi is még egyszer, hogy "Ki nem érti

a hf-t?"- Nehogy megint feltedd a kezed

A halmazok annyira nem is nehezek egyébként (metszet, únió, részhalmaz, valódi részhalmaz)

2013. szept. 16. 23:03
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!