Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Magyar iskolák » Valaki, aki Esztergomban a...

Valaki, aki Esztergomban a Szent Erzsébetbe jár, nem tudna segíteni?

Figyelt kérdés

Sziasztok!

Nagyon sok jót és rosszat is hallottam erről az iskoláról, de miután voltam nyíltnapon rájöttem, hogy én ide szeretnék jönni. Arra lennék kíváncsi, hogy kb milyen jegyekkel lehet bejutni? Tavaly volt három négyesem és egy hármasom,amit idénre javítottam, hogy három négyesem legyen és a többi ötös. Nem szeretem annyira a reál tantárgyakat, de szerintem nem is olyan iskolába járok, ahol jobb jegyet kapok, mint amit érdemlek, eléggé ki voltunk válogatva elsőben. Általában a matek felvételim 35-40 pont között van, alatta nem szokott, a magyarom pedig 40-48 körül.


Annyit szeretnék tudni, hogy ez mire elég?


Be tudnék jutni csak a simára?


Meg, ha tudtok, akkor szívesen olvasnék tapasztalatokat az iskoláról

(Már szerelmes vagyok belé, szóval nem lehet eltéríteni;))



2017. dec. 17. 22:49
 1/2 anonim válasza:

Szerintem simán bejutsz (volt erzsébet és vagyok)

Ha realos vagy nem túl sok az esélyed

De a humán tanárok nagyok jók főleg a töri meg a nyelvek :)

Ha esetleg van kérdésed nyugodtan irj :Dd

2017. dec. 21. 22:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:
Már nem aktuális a kérdés, de annak az egy válaszolónak nagyon köszönöm! Nagyon úgy néz ki, hogy bejutottam az 5 évfolyamos angolra😄
2018. ápr. 6. 18:27

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!