Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Magyar iskolák » Valaki hogy ér rá vizsgaidősza...

Valaki hogy ér rá vizsgaidőszakban nyaralgatni?

Figyelt kérdés

Két hete Dominikán van, Karácsonyra jön haza.

Mindent hogyan tudott áttenni januárra?

Mert oké, hogy kijöhet, de nekem 4 vizsgám van ezen a héten és úgy leszek kb. felesben, mert van aminek szóbeli része is van.


2017. dec. 19. 20:11
1 2
 11/11 anonim ***** válasza:
100%
BGE-PSZK, pénzügy számviteles vagyok. Szóval nem egy bölcsész. Lazán lenne időm nyaralgatni ha lenne rá pénzem. Ahelyett hogy más életével lennék elfoglalva és azon agyalnék, hogy másnak hogy fér bele hogy például ZH hét közepén moziba járjon, magamra figyelek és tanulok. Így megvan mindenből a megajánlott jegyem amiből lehet, amiből tudtam levizsgáztam a héten, és maradt összesen 1 vizsgám január közepére. Így...
2017. dec. 22. 23:17
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!