Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Magyar iskolák » Mit tanácsoltok ebben az...

Mit tanácsoltok ebben az esetben a vizsgaidőszakban?

Figyelt kérdés

Szóval,nagyon rám jár a rúd mostanában.

Most halt meg az apukám egy hónapja, egy szereomi csalódáson megyek keresztül éppen. Plusz, nem érdekel az egész szak,amit tanulok. Rájöttem,hogy rossz döntés volt. Már tudom ,melyik szak való nekem,közben rájöttem.

Emeltezni szeretnék a következő érettségi időszakban, és a következő fordulóban beadni a jelentkezésem a felvin az adott egyetemre.

Addig érettségire készülni,dolgozni,utazni.

Tényleg nagyon kivagyok, úgy érzem 100% ,hogy nem fognak sikerülni a vizsgáim,teljesen dekoncentrált vagyok.

Szerintetek mit tegyek? Iratkozzak ki az egyetemről most? Lehet egyáltalán olyat. Mit tegyek ezzel a vizsgaidőszakkal/egésszel?:(

20L



2017. máj. 15. 21:13
 1/1 anonim ***** válasza:
100%

Ez elég sok mindentől függ. Legfőképpen, hogy a jelenlegi és az újszak között van-e valamennyi átfedés (mert ha felvesznek az új szakra, akkor van rá esély, hogy néhány teljesített tárgyat el tudj fogadtatni - így annyival kevesebbet kell megcsinálni). Illetve, hogy az elkövetkezendő két félévben tudsz-e felvenni olyan kurzusokat, amelyeket nagy valószínűséggel elfogadnak majd. Mérlegelni kell. Plusz ugye még a hallgatói szerződés is közre játszik (ha államin tanulsz). De a passzív félév is egy opció és ha felvesznek a másik szakra, akkor íratkozol ki.


Őszinte részvétem és kitartás. A vizsgákra pedig ne görcsölj rá.

2017. máj. 15. 21:26
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!