Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Magyar iskolák » Mást is kiidegelnek a szülei...

Mást is kiidegelnek a szülei a vizsgaidőszakban?

Figyelt kérdés

Most lenne egy vizsgám, de inkább leadtam, mert idegileg nem bírom, amit velem csinál. Úgysem fog sikerülni, hagyd ott, meg se engedi, hogy elmenjek. Ez ment egész nyáron is... Ez volt a 4.vizsgaidőszakom, de már az elsőnél kikészített. Nem lett meg a legelső vizsgám még két éve, hiába magyaráztam, hogy két alkalom van még. Mindha megbuktam volna gimiben vagy nem tudom. Olyan is volt, hogy direkt nem mentem el az első alkalomra, mert tudtam, hogy kikészít, ha nem sikerül. Az utolsó meg azért nem lett meg, mert már annyira ki voltam idegileg tőle, hogy nem tudtam koncentrálni.

Nem fogja fel, hogy ezzel a módszerével csak azt éri el, hogy még rosszabb legyen a teljesítményem? Fel is pofoz, ha nem lesz meg valami elsőre, bár most minden meglett úgy szerencsére. Ez is tavalyról maradt, mert ilyeneket dumált, hogy rólad már letettünk, szégyent hoztál ránk stb.

Komolyan nem bírom. Itt van a városban a suli, meg be is akarom fejezni, de nem tudom, hogy hagyja-e egyáltalán.

ELTE ÁJK


2017. aug. 30. 16:57
 1/2 anonim ***** válasza:
100%

Költözz el. Ha nem tudsz, akkor simán mond minden vizsga után, hogy igen, sikerült.

(Mondjuk én inkább a költözésen lennék, azért valakit megütni. Főleg ilyenért. Főleg egyetemistaként. Azért nem egy normális dolog.)

2017. aug. 30. 17:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
100%
Az én szüleim nem ilyenek, viszont a barátomé igen. Borzasztóak. Barátom nyugodt természetű, de néha kihozzák a sodrából ezzel a hozzáállással, hogy úgy sem fog sikerülni bla bla. Nem értem egy szülő hogy lehet ilyen
2017. aug. 30. 17:39
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!