Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Magyar iskolák » Ha javító érettségit teszek,...

Ha javító érettségit teszek, akkor a régi eredményével mi lesz?

Figyelt kérdés
Konkrétan arról van szó, hogy írtam egy 98-as matekot, de csak ilyen mütyűr hibáim voltak, és szeretnék egy 100%-ost. Ha netán rosszabbul sikerül, akkor a régit bukom? Vagy lehet esetleg utána még egyszer javítózni?
2010. jún. 2. 23:44
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
100%
Ez most komoly?,Egyébként nem bukod úgy tudom ha rosszabb lesz a jobb jegyet fogod kapni.Vagy lehet ez csak előrehozott érettséginél van..:O
2010. jún. 3. 00:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:
100%
A javító azért javító hogy javíts ha rosszabbul sikerül nyilván nem azt kapod szerintem.De ez a te esetetben ha van ilyen csak szőrszálhasogatás lenne :D:)
2010. jún. 3. 00:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 anonim ***** válasza:
83%
:O Te beteg vagy...
2010. jún. 3. 00:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 anonim ***** válasza:
Én egy alkalommal rinyáltam az érettségimen a százalékok illetve pontok miatt és valóban szó szerint betegnek néztek.Pedig nem volt nagy dolog csak annyi hogy az egyik feladatomra nem értettem miért nem kaptam pontot aztán felül lett vizsgálva.Jól be is égtem miatta...
2010. jún. 3. 00:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 A kérdező kommentje:

nem vagyok beteg, csak szimplán frusztrál. :S sajnálom

de amúgy iszonyat zavaró tud lenni, és engem szerintem megnyugtatna, vagyis így elmondhatnám, hogy igen, hibátlan lett a matek:D

2010. jún. 3. 00:22
 6/14 anonim ***** válasza:
74%
Szerintem ilyen címszó alatt akkor sem érdemes újrakezdeni.Örülj neki ha így sikerült.Lehetsz még másban máskor is 100 %os.
2010. jún. 3. 00:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 anonim ***** válasza:
74%
Én is maximalista vagyok, de hogy ennyire valaki az legyen... xD
2010. jún. 3. 00:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 anonim ***** válasza:
Ez tényleg jó idegesítő lehet :)
2010. jún. 3. 03:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 anonim ***** válasza:
A következőben pont ugyanúgy elkövetnéd azokat a mütyűr hibákat! Tán még a tanár is elkövetne két apró hibát stresszhelyzetben.
2010. jún. 3. 08:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 anonim ***** válasza:

A javítóérettségi az azoknak van, akik megbuktak.

Neked ismétlő kell.

Azonban gondold át, hogy megéri -e (mert nem ingyenes).

Ha ilyen eredménnyel is felvesznek, akkor nem teljesen mindegy? Soha az életben senki nem fogja megnézni az érettségit csak a diplomát (ha lesz).

Innentől kezdve teljesen felesleges a matek miatt gürcölni, mert októberbe ált. nehezebb.

Én is így voltam tavaly, hogy az emelt töriből nekem 95% feletti kell, elvi kérdést csináltam belőle, de inkább hagyom. Max akkor ismétlek, ha nem vesznek fel.

2010. jún. 3. 09:45
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!