Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Magyar iskolák » Töriből középszinten nehéz...

Töriből középszinten nehéz elérni egy 90%-os eredményt?

Figyelt kérdés
2017. dec. 23. 12:31
 1/8 anonim ***** válasza:
82%
Nem.
2017. dec. 23. 12:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
100%

Ez attól függ, hogy milyen szinten vagy töriből, milyen iskolába jársz, és mennyit készülsz.

Én mindig jó voltam töriből, így az írásbelim szinte nulla készüléssel pont 90%-os lett. (a szóbelim pedig maximum pontos.) Az írásbeli jórészt amúgyis szövegértés, meg mi még használhattunk kronológiás atlaszt, bár semmi olyan nem volt az írásbeliben, amihez igazán kellett volna. Úgyhogy szerintem nem nehéz, de lehet másnak más a véleménye róla.

2017. dec. 23. 12:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 A kérdező kommentje:

most fogok majd egyetemre jelentkezni eddig szakmát tanultam 2 évig amibe dolgoztam is.

Kis kihagyással kezdeném el ismételni a törit a száray könyvekből. :) Csak kellene egy töri javító érettségi az előző 70 százalék lett most 90% kellene hogy biztosan meglegyen a pont.

2017. dec. 23. 12:59
 4/8 anonim ***** válasza:
Ez csak ttól függ mennyire tudsz tanulni. Ha januártól napi 1-2 órát szánsz rá akkor egy emelt is megvan simán 90%-ra.
2017. dec. 23. 23:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 vargatibor11 válasza:
31%
Azert nem lesz egyszeru...
2017. dec. 26. 21:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim válasza:
50%
Simán meg lehet csinálni, de ne menj BTK-ra tanulni. Nyelvek ide, nyelvek oda, az kb egyenes út a munkanélküliséghez, de ha találsz is munkát akkor 140 nettó a max, ami semmire nem elég.
2017. dec. 27. 12:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 A kérdező kommentje:
Nem btk-ra akarok. Hanem gtk-ra. :)
2017. dec. 27. 17:43
 8/8 anonim ***** válasza:
A neten fent vannak az utóbbi évek feladatsorai és követelménylistái, azokból írogass párat.
2017. dec. 29. 23:19
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!