Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Magyar iskolák » Mennyire nehéz egy 80%-os...

Mennyire nehéz egy 80%-os emelt töri és egy 90% fölötti közép angol érettségi?

Figyelt kérdés
Ha így sikerülne, akkor 420 pontom lenne, amivel talán felvennének az adott szakra.
2017. dec. 28. 21:13
 1/8 anonim ***** válasza:
51%
A 90%-os közép angolnál könnnyebb egy 50%-os emelt és pontban ugyanannyi (vagy kicsit több is?)
2017. dec. 28. 21:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
56%
80%-os emelt töri elég kemény (bár ha nekiülsz tanulni és jól megy a töri, akkor az sem lesz vészes), 90% fölötti közép angolt simán össze lehet hozni, ha jó a nyelvérzéked.
2017. dec. 28. 21:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 A kérdező kommentje:
Van egy nyelvvizsgám is angolból, az +28 pont.
2017. dec. 28. 22:11
 4/8 anonim ***** válasza:
71%

Szia!

Saját tapasztalatból mondom, hogy közepes mennyiségű tanulással és egy kis történelmi látásmóddal akár 85%-ot is simán el lehet érni. 85% fölé menni viszont már kicsit több tanulást és elszántságot igényel, de az sem lehetetlen.

2017. dec. 28. 22:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
57%
Megnézem te mikor érsz el egy kis tanulással 85%-os emelt törit.
2017. dec. 28. 23:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 A kérdező kommentje:
És hogyan készülnétek az emelt törire? Mik az alapok? A 30 tétel kidolgozása, Száray könyvek és még?
2017. dec. 28. 23:40
 7/8 anonim ***** válasza:
78%

Én 4 hónap alatt értem el 94%-os emelt történelmet napi 4 óra tanulással,úgy hogy emellett emelt Németre is készültem ugyan annyi idő alatt 87%-os lett. Persze csak ezekre készültem,semmi másra.Véleményem szerint emelt töri egy vicc,nem kell hozzá annyi tanulás mint például egy magyarhoz vagy egy nyelvhez,csak az összefüggéseket kell látnod. Ajánlom a SG töri kiadványokat,és b mátyus gyöngyi bori istván történelem érettségi témavázlatokat.

És gyakorolni kell az ezelőtti érettségi feladatokat,és simán menni fog hidd el csak kitartás kérdése.

Én BCE psz-re járok 2017-ben érettségiztem úgy,hogy reál tagozatra jártam.

2017. dec. 29. 05:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
38%
Előzőből kimaradt hagyd a Száray könyveket. Száray Miklós sem a saját könyvéből tanít. A mai Száray könyvek felületesek. A régi műszaki kiadós Száray könyvek voltak az igaziak,de azt nem igazán lehet már kapni,vagyis én nem találtam.
2017. dec. 29. 05:33
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!