Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Magyar iskolák » OE-KVK Melyik szakirány?

OE-KVK Melyik szakirány?

Figyelt kérdés

Valaki le tudná írni hogy melyik villamosmérnöki szakirány(ok) a legjobb(ak), legkeresettebbek?

Melyik-nél mit lehet tanulni nagyvonalakban?

A suli honlapján és az intézetek honlapjain elolvastam amit írtam róluk, csak érdekelne a mérnökök véleménye is.



#szakirány #OE-KVK- villamosmérnök
2017. dec. 31. 17:49
 1/3 anonim ***** válasza:
Teljesen érintetlenül hagyott eddig a villamosság bármelyik formája? Mindegy volt, hogy kéttámaszú tartó, vagy ellenállások soros kapcsolása? Otthoni elektronikai barkácsolás?
2018. jan. 1. 10:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
100%

Infokomm-ról azt hallottam, eléggé kapós.


De összességében a KVK-s diploma olyan, hogy piacon könnyen eladható leszel vele. Szerintem inkább nézd meg a tárgylistát, s az alapján dönts.

2018. jan. 1. 10:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:

Sztrogoff

A kérdés melyik részéből feltételezed hogy nem szoktam otthon áramköröket tervezni, vagy programot írni?

Mert szerintem nem írtam semmi olyat amiből ez jött le.


Csak a végzett mérnökök vélemyényére lennék kíváncsi hogy ki hogy látja a piacot. Mennyire fontos a szakirány egy állásinterjún pl.

Eddigiek alapján valószínűleg az automatikát választom majd, mert több embertől is hallottam hogy elég kapós.

2018. jan. 1. 12:55

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!